Co je potřeba k rozeznění Beyerdynamic DT-990?

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod IAMDust3R 15. 11. 2017 21:46

Když už budu v poslechovém studiu, tak vyzkouším i uzavřené modely, ale díky za tip.

... no to je tvoj problém ... s takýmito názormi si tú relaxáciu s DT990 celkom zaslúžiš :mrgreen:

Nemusíš být hned tak ofenzivní, ve studiu prozkouším jak otevřená, tak i uzavřená sluchátka, ale zatím jsem za svůj život nenarazil na pořádná uzavřená. Největší naděje vkládám právě do DT-990, ale pokud mě více nadchnou jiná, tak svůj výběr přeladím na ně.
IAMDust3R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 15. 11. 2017 23:10

Jakožto vlastník DT-880 ti můžu říct, že ty Beyery až taková hitparáda nejsou. Vlastně už je prakticky neposlouchám.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod IAMDust3R 16. 11. 2017 07:09

Jinde je dost chválí, jinak k jakému žánru bys ty 880 určil? Jaké jsou jejich slabiny? Každopádně dokud to nevyzkouším, tak to nebudu vědět 100%, co mi sedne. Ve studiu prozkouším sluchátka od 4 do 8 tisíc (ve vyšších cenových relacích nízkoimpedanční verze) a pak si vyberu vhodné řešení. Jinak máte někdo zkušenosti s http://www.censored.cz? Mám na mysli jejich studio ve Zlíně.
IAMDust3R
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 11. 2017 07:50

Ano, s tou firmou máme zde na fóru několik velmi negativních zkušeností, kdy se sem pokoušeli dost nevybíravým způsobem vecpat reklamu a velmi velmi se divili, že na bezplatném diskusním fóru jsou jejich propagandistický výlevy shledávány jako NEŽÁDOUCÍ a jsou obratem likvidovány jako nepovolená reklama.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krmelec 16. 11. 2017 08:58

Ty si onikáš?
Jestli myslíš luxusní-elektroniku, tak jsou v pohodě.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 16. 11. 2017 19:56

IAMDust3R: DT880 jsou vyrovnaná sluchátka vhodná prakticky na všechny žánry, snad krom elektroniky, nemají nijak výrazný bas (DT990 jsou proti nim do V - mají zvýrazněné basy a výšky). Hodí se jak na vážnou hudbu, tak na metal. I v 250 ohm verzi nejsou příliš náročná na zdroj, ale každopádně s dobrým zesilovačem hrají líp. Jsou velice pohodlná, neměl jsem na hlavě nikdy pohodlnější sluchátka než DT880, nebo DT990.
Jejich slabinou je Beyer zvuk. Mají zvýrazněné výšky, ale nejvyšší výšky zase trošku ubrané. Někomu to vyhovuje. Taky by mohly být detailnější, ale to je asi dáno dobou vzniku. Třeba takové Hifiman He-400i jsou někde úplně jinde (a konec konců i špunty DN-2000J je přehrají)
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků