Kvalitní přenosný zesilovač

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 4. 6. 2017 09:54

Ahoj,

hledám nějaký ideální přenosný zesilovač k přehrávači Fiio X7. Pár jsem jich vyzkoušel ale vždy to je takový dost kompromis. Idea je taková že by teoreticky mohl být zapojený k X7 furt s modulem AM0 aby byla dosažena maximální výdrž DAPu. Zatím jsem zkoušel JDS Labs C5, Fiio A5. Jsou celkem dobré ale C5 má mizerný ořezaný prostor jinak mi vyhovuje, A5 zase má dobrou lokalizaci v prostoru ale hodně vyzdvihuje vyšší středy a zní trochu nudně - málo basu. Existuje nějaký fakt dobrý přenosný zesík v rozumné cenové hladině (třeba do 6,7 tisíc kč)? Zapojuju AKG K701, Nad VisoHP50, Yuin Pk1 a pak nenáročné špunty. I s těmi Akg se pohybuju, po domě, na zahradě, jsem zvyklý na plně přenosná řešení. Díky
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 4. 6. 2017 09:57

Jen se chci zeptat, to tahle kategorie přenosných zesilovačů(C5 a A5) jsou tak výrazným zlepšením oproti těm lepším modulům X7?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 4. 6. 2017 10:28

Výrazně lepší nejsou :-) . Pokud jde o AM2 tak zní jinak a pokud nějaké kvalitativní zlepšení tak o trochu a je to diskutabilní jen mi šlo o to pokud náhodou neexistuje nějaká cenová bomba (jak se teď děje u DAPů) protože pak by to sice byla pruda - dvě zařízení, celkově těžké ale třeba by ta výdrž mohla být fakt dobrá. Teď jsem testoval poslech převážně přes zesilovač a dostal jsem se na solidních 10,5 hodiny a s AM0 by to mohlo být o dost lepší ještě. Ale jako nehrotím to, klidně zůstanu u AM1,2.
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 20. 6. 2017 15:39

AUNE B1. Cenově přijatelný. Diskrétní, v A-class.
pHp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků