Topping D30 + A30

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hifionania 28. 2. 2018 12:52

Odpoveď od Topping

"Sorry for the very late reply!

The driver which D30 use is from XMOS's website, since XMOS haven't release newer version, we could not solve this problem yet. We also buy newest drivers from thesycon, but they refuse to add PID and VID of D30 to support list, so only our new products which use XMOS could use newest thesycon drivers."

Až na to,že iba 32 bit widle majú problém s pôvodným ovládačom 2.26.0 od Topping.
Na 64 bit OS funguje tento ovládač bez chyby
hifionania
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 13. 3. 2018 10:43

Ake pouzivate nastavenie?
Co vsetko dokazete prehrat a upsamplovat?
Mne sa konecne podarilo "rozchodit" bezchybne upsample vsetkych FS ktore vo svojej zbierke mam.
Zatial to funguje bezchybne a bez akychkolvek výpadkov pri prehravani.
hifionania
Junior

Odeslat příspěvekod ForeignerOnEarth 18. 6. 2018 10:08

Zdravím,
porovnával jste někdo Topping D30 s DragonFly Red? Já jsem spokojený s DragonFly Red, který mám půjčený, a chci ho koupit, jenže nemá optický vstup, takže bych kvůli chytré TV musel kupovat další DAC s optickým vstupem a nechci kupovat úplně nejlevnější za 700 Kč z Alzy, protože přes Android TV se dají pouštět i koncerty a tam by mně vadila mizerná kvalita.
Takže přemýšlím o náhradě DragonFly Red + mizerný DAC s optikou za Topping D30.
Kupovat DragonFly Red pro hudbu z PC PLUS Topping D30 pro koncerty z chytré TV už je asi drsné vyhazování peněz. Pravda je, že DragonFly Red mně v přímém srovnání na reprobednách Dynaudio Emit M20 nepřišel vůbec horší, než DAC za 12 000 Kč. V Senheiserech HD 660 S už je určitý rozdíl, ale zkousnutelný.
ForeignerOnEarth
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 18. 6. 2018 19:54

Ja by som šiel do toho Topping...
Aký je tam cenový rozdiel?
hifionania
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor