Zvuková karta,ad700x

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rizzard 11. 1. 2017 14:18

Hello,
co si myslíte o této zvukové kartě? https://www.mironet.cz/creative-sound-b ... +dp208406/
Dejme tomu že bych mohl mít smsl m3 (vlastním ad700x a momentálně je napájím pouze z interní zvukovky) ale v budoucnu si budu kupovat reproduktory k pc (2.0, nevím jestli to na ně bude stačit, vidím to na nějaké Alesis Elevate 5) a nemám pořádný mikrofon jen z kauflandu za pár korun takže se dá říct že bych vyřešil tři mouchy jednou ranou. Budu si k těm reproduktorum muset kupovat nějaký jiný zesilovač či amp (asi trochu off topic w/e)? Nebo nějakou jinou zvukovku(ASUS)?
Díky za rady.
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2017 15:56

Radsej ten M3 ako Sounblaster Z. Mikrofon mozes pripojit ako doteraz do integrovanej zvukovky.

Tie reproduktory maju vlastny zosilovac, ziaden iny nepotrebujes.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rizzard 11. 1. 2017 17:11

Ja myslel jako ten mikrofon k tomu co davají a kvalita mikrofonu potom asi bude taky jiná. Ale dobře:) Ahaaa, je mi to jasný
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 1. 2017 20:36

Mikrofon si kupis zvlast ak chces nejaky lepsi ako mas teraz, to nie je nic co by stalo nejake velke peniaze. A vyberies si aky chces. V tomto nie si odkazany na ten "darcek" k zvukovke. Dobry mikrofon nie je financne narocna zalezitost.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rizzard 11. 1. 2017 21:44

Dobře, diky:) nejdřív asi budu řešit ty reproduktory ale kamarádi si stěžují jak hrozný míkrák mám, tak do té tisícovky by to ještě šlo, nějaký nápad? Už se mi to nechce řešit pořád. Asi to sem nepatří no:/ soury
rizzard
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků