AudioGD NFB15 windows 10 anniversary update

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bogino 21. 8. 2016 13:55

5 rocny model, ale cena je priazniva. Ma uz asynchronne USB. Moze hrat pekne.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mhalas83 21. 8. 2016 22:51

Dakujem za vsetky rady chalani. Nakoniec sa mi to podarilo rozbehat Lítovimi ovladacmi. Cez Foobar (wasapi) som skusal max 96kHz a prehrava vsetko. Este skusim 192kHz ci to bude fachat.
Zaroven som dal aj inzerat sem na forum, takze kto by chcel, nech sa paci.
Rozhdol som sa nakoniec, ze si necham ten Teac co som spominal.
mhalas83
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 22. 8. 2016 08:16

Co si musel urobit, aby si tam ten driver nakoniec dostal? Vies, preco ti to neslo? Rovnaky problem mozu mat aj ini ...
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mhalas83 22. 8. 2016 15:44

Nainstaloval som ich tak ako si pisal.
1.spravca zariadeni
2. niekedy nenaslo zariadenie vobec (nezname zariadenie), niekedy naslo ako AudioGD - ked je zariadenie "nezname" treba vypnut a zapnut DAC a az potom ho windows detekuje ako AudioGD
3. Pravym tlacitkom dat vlastnosti zariadenia AudioGD
4. Ovladac, aktualizovat ovladac
5. Vyhladat softver v tomto pocitaci a "chcem vybrat ovladac zo zoznamu zariadeni"
6. Ja som tam mal na vyber 2 verzie AudioGD
7. Vybrat moznost instalacie "z disku" a nasmerovat ho tam, kde su rozbalene ovladace od Líta
8. Dokoncit instalaciu
9. Restart PC
mhalas83
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 22. 8. 2016 18:30

Ked tak nad tym rozmyslam, co sa vlastne stalo ... mozno sa ti podarilo nainstalovat ten isty driver, ktory ti predtym nainstalovat neslo. Akurat ze najprv si siel cez standardny Setup (EXE) a ten predpokladam obsahuje prilis prisnu kontrolu verzie Windows. Obidenim Setup-u sa samotny driver priamo cez jeho INF subor nainstalovat podarilo.

Spravim si zalohu vsetkych driverov cez DriverMax alebo Double Driver, este predtym, nez sa mi nanominuje ten Anniversary Update. Su s nim aj dalsie tazkosti: http://www.audioasylum.com/cgi/t.mpl?f=pcaudio&m=160221
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mhalas83 22. 8. 2016 20:38

Pre istotu by som to urcite urobil. Ale tazko s urcitostou povedat, ci to bolo kvoli tomu, pretoze som skusal aj prvykrat tento postup, akurat som nedal vybrat zariadenie zo zoznamu ponukanych ale iba nainstalovat manualne.
Kazdopadne je dolezite ze to ide a da sa to rozbehat.
mhalas83
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 26. 8. 2017 08:56

Inak, neviem, či sa niečo zmenilo vo Windowse ale včera som nahadzoval NFB-15 na notebook a v podstate som spravil následovné - šiel podľa návodu na webe http://audio-gd.com/Pro/dac/USB32/USB32EN.htm a fungovalo to, stiahol som, nainštaloval (nemal pri tom zapojený USB káblik od NFB), reštartoval, zapojil NFB a po chvíli sa inicializoval a funguje, dokonca je tam aj ASIO utilitka, ak sa niekto zaujíma o čosi také, ja som osobne fanúšikom nastavenia vo windowse 16/44,1 a mám pokoj, a nič riešiť nemusím.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mhalas83 23. 10. 2017 15:48

Microsoft mozno doplnil co predtym odstranil... :-)
mhalas83
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků