Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 6. 3. 2019 12:28

Je to jak píšeš. S HiByMusic playerem to hraje dobře, s Tidalem bída. A je jedno jestli Tidal hraje online, nebo se hudba uloží do iP a hraje offline. A s jiným playerem to přes ten CCK kabel hi-res nahrávku převzorkuje, nebo ne?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 6. 3. 2019 16:33

Po 2 letech nonstop zapojení do sítě při zapojené baterce (to byla chyba, měl jsem ji odpojit) baterka přestala fungovat. Vyndal jsem ji a vyhodil (do nádoby k tomu určené v práci, mají je i v Bauhausu) . Baterku Chord neprodává, je nutné jít přes servis. V audigo nereagovali, tak jsem napsal na voice-audio.cz, což je český autorizovaný dealer podle webu Chord. Domluvili jsme se, poslal jsem jim cenným psaním Mojo, měsíc to trvalo, naúčtovali si 1992 kč (cena baterie, poštovného i práce) a poslali mi Mojo s baterkou uvnitř zpět. Vše je ok.
Naposledy upravil razerfan dne 6. 3. 2019 16:40, celkově upraveno 1
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 6. 3. 2019 16:40

Já mel dojem,ze baterii koupit lze a protoze je na konektoru,tak je výmena vcelku jednoduchá.Pokud zadás dotaz pres google replace baterry Mojo
https://www.hifipro.ca/product/chord-el ... ernational
tady to más
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 6. 3. 2019 16:42

Baterka se posílá ve speciálním balíku, proto ji posílají na servis.
Naposledy upravil razerfan dne 6. 3. 2019 16:44, celkově upraveno 1
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 6. 3. 2019 16:43

No mně klesá kapacita baterky už tak po roce a půl používání a to jsem Mojo do sítě pokud hrálo zapojoval naprosto výjimečně. Odhadem je kapacita tak o 30-40% nižší a navíc začíná docházet k samovybíjení.
razerfan: jak hrálo Mojo bez té baterky ze sítě? Před časem jsme si o tom psali, že by to mělo jít.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 6. 3. 2019 16:44

Hrálo normálně.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 6. 3. 2019 16:46

Čili jako desktop použití bez problémů? To bude asi moje cesta. Hřálo to tak jako při přehrávání a současném nabíjení?
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod razerfan 6. 3. 2019 16:56

Normálně odšroubuješ, a uvnitř vytahneš bílý konektor. Baterku můžeš nechat nezapojenou uvnitř. Moje mojo se po smrti baterky už odmítalo zapnout. V takovém případě baterku vyndej, protože nabobtná a může tlakem poškodit součástky na desce Moja. Nevím, asi se pak Mojo nezahřívá. Zahřívá se když zároveň hraješ a nabíjíš.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 6. 3. 2019 17:17

Díky za odpověď. Asi to takhle vyřeším až to bude nutné, mobilitu nepotřebuju.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bfh29 14. 3. 2019 11:33

Priatelka ho tiez pouziva v praci bez baterky a je to bez problemov. Len si vyskusaj viacere nabijacky, pretoze niektore dost brumia s Mojo, ale to je dost zname :)
bfh29
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 14. 3. 2019 14:13

Mně Mojo na začátku (cca 10 vteřin) a na konci (cca 2 minuty) nabíjení piští. Takový zvláštní syčivý zvuk (nemyslím ze sluchátek, ale ozývá se to přímo z přístroje, jako by tam pištěla nějaká tlumivka, či co). Co jsem četl, je to normální. Doufám, že to nedělá při poslechu bez baterky neustále? Jinak nabíječku mám nějakou lepší, hodně silnou. Ale to pištění se ozývá na každé nabíječce (obyčejná, od iP, nabíjecí stanice Anker a další).
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 14. 3. 2019 15:30

https://www.map-pin.com/wiki/doku.php?id=chordpoly
To pištění je zcela normální. Taky jsem se o to zajímal a našel vysvětlení v neoficiálním fandovském manuálu, viz výše.
Přílohy
Snímek obrazovky 2019-03-14 v 15.23.47.png
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 14. 3. 2019 16:01

Já vím, že to je normální. Ale jde mně o to, aby to nepištělo po vykuchnutí baterky stále po celou dobu zapnutí napájení.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 14. 3. 2019 19:24

Pistí to pouze pri nabíjení.A podle me to není vzdy pravidlo.Alespon na diskuzních forech pistení nepotvrzují vsichni majitelé.
Ale pokud baterii odpojís,tím pádem vyradís obvody,které to způsobují.Opet ale zkusenost jen "vyctená".
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skanderborg 15. 3. 2019 11:26

Zdravím pánové,
rád bych se zeptal, jestli jste někdo nezkoušel poslechové porovnání Mojo vs Dragonfly red. Já zatím používám Dragonfly red ve spojení se sluchátky Sennheiser HD600 a na rozdíl od ohlasů v recenzích na Dragonfly nejsem příliš nadšen. Na většině nahrávek se mi jeví zvukové zabarvení příliš "zvonivé", řekl bych, že má k neutralitě daleko.
Uvažuji o upgrade na Mojo, proto by mě zajímaly případné zkušenosti s přímým porovnáním.
Díky za odpovědi.
skanderborg
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků