Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bacil2 7. 4. 2016 10:57

... tak s týmto postom si mal začať, a nie sa pomocou neho teraz obhajovať :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

... a inak pan recenzent na úplný záver píše:
"If I were to sum up the Chord Mojo's sound in one word it would be "Veritas", Latin for truth and often associated with beauty.

Chord is right.....

..... The game has changed."
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 7. 4. 2016 12:31

...
Tady něco speciálně pro Tebe :D kychtaxi ... od pana recenzenta:

* Edit 03/13/2016: Over the past couple months I've come to really appreciate the Mojo more for it's natural music presentation and find that the timbre of notes is more accurate on the Mojo than the DAC-19. This isn't obviously evident at first, but after more varied listening with larger comparison samples and different headphones, and more time with the unit, I've come to the conclusion that the Mojo surpasses the DAC-19 in natural music reproduction. It's difficult to pick out but it's there.
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod kychtax 14. 4. 2016 11:12

Bacile, už to, že mojo srovnává s DAC19 a je nerozhodný a potřebuje měsíc na to, aby si to ujasnil, něco znamená. U něj. A to zdůrazním, protože srovnává "all in one" box s nějakým specifickým řetězcem, kde na výsledek může mít vliv x faktorů. Může to hrát jinde hůře, ale i lépe..
Víš, mi nejde o to se hádat nebo přesvědčovat, kdo má větší balls. Od začátku mi šlo o to, aby se někdo zkušený, jako ty, podělil se svými dojmy z Mojo a srovnáním s něčím jiným, ideálně teda multibitem (pro Tebe ještě R2R :-)).. ).
Ty máš toho doma spoustu (60 sluchátek v přihrádkách, kde jiný má boty ;-) ) a máš naposloucháno za 40 let dost a dost. A píšeš, že je to rozdíl.. O dojmy ses nepodělil. Přitom spousta lidí by stála o Tvůj podrobnější názor, včetně mně. A to prostě nemá pro pro toto forum (ani mně) hodnotu, kterou by mít mohlo..
(Fotkama s igráčkáma To ale zase na druhou stranu zachraňuješ.. :D)

edit:
Už Tě nebudu trápit a připravil jsem si (i pro Tebe) nový podpis. Myslím, že tady na toto forum se hodí.
:-)
Naposledy upravil kychtax dne 14. 4. 2016 16:17, celkově upraveno 5
ATC SCM 40, Primare A32, RME ADI 2 Pro AE, kabely kychtax
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 14. 4. 2016 13:01

kychtaxi: áno! máš úplnú pravdu ... evidentne si neplním povinnosti, ktoré mi vyplývajú z toho, že niečo mám, a mám aj niečo napočúvané ...

... budem sa musieť kriticky zamyslieť nad svojim vzťahom k tomuto fóru a jeho komunite ... a samozrejme z toho vyvodiť patričné konzekvecie :-[

... vzhľadom na to, že nie som žiadny recenzent disponujúci novinárskym talentom ani grafoman, ktorý potrebuje nepretržite zdieľať so všetkými svoje prvoplánové dojmy a zážitky, tak sa tu fakt asi moc exponujem ...
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 29. 5. 2016 09:31

Nasel jsem zajímavý clánek o pouzdru,modulu pro Iphone a chystaný modul,který z Mojo udelá DAP.
Clánek je v nemcine,ale translátor poresí prípadný problém s nemcinou.
http://www.modernhifi.de/chord-mojo-zubehoer/
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 6. 2016 09:46

Všímam si, že "Chord Mojo" sa objavuje čoraz častejšie aj v podpisoch ľudí na head-fi, tak si vravím, čo je na ňom ? Na prvý pohľad je to asi najhorší dizajn hocjakého audio zariadenia, ktoré som kedy videl (rovnako ako asi všetko od nich ako som prelistoval ich web), no kto rieši vzhľad predsa...

Zaujímalo ma rovnako, prečo si ho niektorí tak obľúbili, tak som si povedal, že možno niekde je meranie - bol som zvedavý, že ako vyzerá asi graf pre frekvencie a došiel som k
http://www.hi-fiworld.co.uk/index.php/c ... ml?start=5

Znamená takáto absolútne flat charakteristika (v podstate vnímam časť 20Hz-22kHz), že jednoducho by sa to dalo popísať, že mojo je transparentný, resp. nepridá napríklad žiadnym slúchadlám "nič extra" a neprifarbí charakter ?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bassaqq 21. 7. 2016 08:49

Mojo mám již několik měsíců doma a poslouchám především z NB (Foobar -> SoX resampler -> WASAPI). Mám to spárované s IE800 a nemůžu si zvuk vynachválit. Hlasitostní rezerva je více než dostatečná (a to poslouchám opravdu nahlas), zvuk naprosto perfektní, ale opět platí, že nekvalitní nahrávky se nedají poslouchat a ty kvalitní s DR alespoň 10 si opravdu člověk užívá plnými doušky.

Vykoušel jsem již několik kvalitnějších sestav - BBDac, DIspre, Customworks USB Dac/Hypa1 s HD800 a nic se mi zatím nelíbilo tolik jako právě Mojo s IE800.

Poslouchám především Rock, Blues.
bassaqq
Junior

Odeslat příspěvekod kychtax 1. 8. 2016 13:53

Zdravím.
Tak už jsem ho už taky slyšel. Díky uživateli akburt.
Hraje skvěle. Všechno zní jednoduše, sebevědomě a samozřejmě. Ve srovnání s zbytkem trhu hraje jinak. Více muzikálně. Charakterizoval bych ho jako naturální, nikoliv neutrální, zábavný zvuk. hihi :tleskani :-)
Minuska si radši nechám pro sebe :love: :twisted:
ATC SCM 40, Primare A32, RME ADI 2 Pro AE, kabely kychtax
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroy26 1. 8. 2016 14:19

kychtax: tie mínusky sú rovnako dôležité ako plusky, mňa by zaujímali ;-) Ja nad ním uvažujem. Ako ti sadol k tým Gradám?
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 1. 8. 2016 16:37

To je pravda,byl jsem u Honzy(Kychtax) a Mojo poslouchal.Ale já u něj slyšel Audio GD Precision 2.A je to velký a precizní zvuk.Úžasný prostor a separace nástrojů,to byla radost poslouchat.Takže Honzo díky za toho brouka v hlavě,kterýho si mě precizně nasadil.Už zase nemám klidné spaní....Upřímně ti sestavu závidím.
Vláďa
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroy26 10. 8. 2016 07:15

Ahojte, čo Mojo v porovnaní so Schiitmi? Rozmýšlam o ňom, ale Schiit majú tiež výborné ohlasy. Neviete mi niekto poradiť? Pároval by sa možno s Hifimanmi HE500, ale to ešte nie je isté. Díky.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 19. 8. 2016 20:39

MOJO má svůj nový web
http://www.chordmojo.com/
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petema 20. 8. 2016 08:08

Ad Kychtax.
Napiš i ty minusky. Snad se to Akburta nedotkne. Já mojo slyšel na výstavě v Praze, na tom řetězci co tam byl dobrý, ale úplně nadšený jsem nebyl. Sluchátky myslím byly nějaký Sennheiser, ale nejsem si jistý.
Zajímavá informace je od Akburta o tvém Audio GD Precision 2. Já ho neslyšel. To je ale velkej zesilovač a mě by spíš zajímalo něco menšího a event. přenosného, co by mohlo mít podobnej zvuk.
Petema
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 20. 8. 2016 11:08

Tak me se kritika Mojo nedotkne zcela urcite.Me se zvukove libi a je relativne cenove dostupny.
Jinak ten kychtaxuv Precison 2 ,to je vazne bomba.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků