DAC pro AUDIO-TECHNICA ATH-MSR7BK

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kzlatak 10. 10. 2015 09:16

Ale no tak chlapci :mrgreen:

Je pravda, že 10000 už je na mě dost, díval jsem se po cenách a výprodejová první generace X5 už je cenově srovnatelná s X3 2nd gen - 6300 vs. 7000. Tak teď jsem z toho jelen :shock:
Iphone 13 Pro Max 256MB
Apple Watch Series 7
Ipad Pro 12.9" M1 512MB
Surface PRO 8
kzlatak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 10. 10. 2015 10:20

... no myslím, že k MSR7 je X5 1.gen za cenu X3 2.gen veľmi dobrá voľba :love:
Obrázek
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 10. 10. 2015 12:09

kzlatak píše:Jestli jsem se správně díval na net, tak to je na mě už dost velké, u Fiia se mi líbila právě ta přenosnost - doma, práce, chata, ...

Toto.

Je treba si vyjasnit, co k cemu je.

DAP co tady podporuje bacil je malej all in one prehravac, kde je samotna hudba ulozena, prehravana a vyslana do sluchatek. Slouzi k co nejvetsi prenosnosti, tzn. na cestovane po meste, vlakem, etc. samozrejme i doma do postele.

Nicmene, z toho co pises mi prijde, ze to neni uplne co hledas. Jestli mas v planu poslouchat v pohodli domova, chaty, prace, kde muze jako zdroj vyuzit laptop/pc, je podle me mnohem vyhodnejsi pouzit jednodussi prenosny usb dac se sluchatkovym vystupem, prave jako je fiio e10k, kde dochazi ke zpracovani hudby z laptopu pres usb. Jako lepsi/stejne dobre alternativy bych navrhnul Geek Out 450 nebo schiit fulla.

Sluchatka, co mas jsou lehce vybuditelna a neco jako nfb 15 je k nim stejne spise zbytecnost.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 10. 2015 13:01

X3 ci X5 moze rovnako sluzit ako dac. A v lepsej kvalite ako E10.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kzlatak 10. 10. 2015 14:27

Děkuji všem za cenné rady, ujasnil jsem si, že preferuji přehrávač jako kompletní a univerzální řešení. Teď se jen rozhodnu, jestli X5 první generace nebo X3 2nd gen. Ale doufám, že chybu neudělám ani s jedním. Snad bude dobře a dlouho sloužit
kzlatak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků