Beyerdynamic A1

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod boriscz 2. 4. 2013 22:09

Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 2. 4. 2013 22:12

Hergarok píše:...co to je vlastně za sexy-mašinu?

myslíš túto:
Obrázek
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobb 3. 4. 2013 06:16

Na tomto webu se mi líbí, že zde máte pár maníků, kteří mají službu 24 hod. denně, a jejich úkolem je každé nové téma okamžitě totálně OTčkovat.
kobb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hergarok 3. 4. 2013 06:39

bacil2: myslel jsem tu borisovu... ;-)
kobb: ftipná myšlenka, až na to, že tady nikdo takový není - teda alespoň jsem si tu nikoho takového nevšiml, kdyžtak mě pouč!
OT v tomhle vlákně IMHO není - vše se týká toho, proč je A1 naprd, tedy výstupní impedance. :-P
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 3. 4. 2013 07:40

No snad nebudu OT, ale ještě se vrátim k tomu A1 :-)) . Zas takovou kritiku jak tu píše Bína, jako, že hraje mizerně si imho nezaslouží. Ve srovnání třeba s takovym BV Audio Headampem teda určitě lepší je. Ale to se asi nikdo moc nepodiví, to je přeci jenom jednoduchá krabička se spínanym zdrojem. Jsou spoustu dalších věcí, který jsou taky předražený a hrajou hůř, přičemž si hrajou na high-end. Ty by si zasloužily kritiku spíš. Různý sluchátkáče Vincent nebo obskurní lampový kostrukce, o profláklym sluchátkáči Grado ani nemluvě :-) . Problém toho A1 je akorát jeho cena, která je fakt přepísklá na to, jak hraje.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 3. 4. 2013 08:35

...dovolím si OT malú faktickú poznámku: BVa headamp nemá spínaný zdroj ;-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos66 3. 4. 2013 09:15

Lenže keby BV Headamp postavil a predával nemec, tak by tá krabička stála 499,99€ a to by už nebola taká vzdialená cena od A1. :)
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobb 5. 4. 2013 06:14

Tak jsem si ověřil, čím je ten Beyerdynamic A1 osazen, a můj pocit na zvracení je ještě zhoršil. Zdroj opravdu ten nejprimitivnější šumák 7815/7915. Zesilovač je operák MC33078 posílený trandy BD139/140. Primitivní levné zapojení kterých je internet plný. Ten opamp je levný pomalý exkrement za 6,-Kč. Navíc to má v cestě signálu nechutné kondenzátory. Takže cenu na tom má pouze trafo, potenciometr a krabice. To vše za 22 tisíc. To se mi fakt chce blejt.
Kdyby použili kvalitní OZ (třeba AD825) s poctivým diskrétním diamond bufferem s audio tranzistory, jako jsou třeba originály TOSHIBA 2SA1837/2SC4793, hrálo by to alespoň líp než čipy typu TPA. Nechápu jak může firma která děla tak dobrá sluchátka k nim nabízet jako referenční takovýto odjebok.
kobb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmarek20 1. 3. 2017 07:50

A ked porovname A1 s Asgardom (od Schiitov)?
Uz som si myslel ze si jednu A1 kupim ale po precitani temy som zistil ,ze mi staci X7 /WA2.
Dobre vediet :D o 1-2tyzden si budem plieskat hlavu o stol , ze aku *** som si to kupil za 850€.


EDIT :*urcite by som za A1 nedal 850€ ,v tej cene radsej nieco ine.(podla kvality tak 150€)
EDIT2: A1 sa uz nepredava ,ale A2 za cenu 1479€ alebo 39 900-39 990 Kc (za tu cenu by som mal skorej WA2 s dan+Clo)

headfi
http://www.head-fi.org/t/237067/review-the-new-beyerdynamic-a1
http://www.head-fi.org/t/220207/reviewed-the-beyerdynamic-a1-amplifier
Naposledy upravil zmarek20 dne 1. 3. 2017 10:05, celkově upraveno 4
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 1. 3. 2017 08:51

kobb píše:... Nechápu jak může firma která děla tak dobrá sluchátka k nim nabízet jako referenční takovýto odjebok.
... naopak, ja to celkom chápem ... sory, ale ono je to totiž presne zosilovač pre T1 a podobné predražené "chrastítka" od danej firmy :lol:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků