Creative X-Fi Surround 5.1 dobra volba k UE Super Fi 5 ?

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Menyoo 17. 1. 2009 14:36

Caute mam v plane si kupit UE Super Fi 5 (v2) a kedze by som chcel este vylepsit aj vystupny signal na mojom notebooku Toshiba Satellite A200 tak si planujem kupit externu zvukovku. Neviem ci tato Creative X-Fi Surround 5.1 bude dobra volba vzhladom k tomu ze v buducnosti by som mozno este kupil aj UE Triple Fi 10 aby sa nestalo ze potom bude zas kvalita zvuku opat limitovana zvukovkou. Potreboval by som kvalitnejsiu zvukovku (nie uplne naj) s USB ( kvoli prenositelnosti) tak okolo 2000 Sk mozno aj viac ak to bude stat za to...Dik
Menyoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emokid 17. 1. 2009 21:21

Ja bych vzal nejdříve sluchátka, třeba na tom ten NTB nebude tak špatně, to musíš poslechnout sám. S 5.1 Creativkou za 1500,- si podle mě moc nepolepšíš. Spíš bych vzal přenostný sluchátkový zesilovač a USB DAC v jednom.

CORDA 3MOVE je z těch lepších nejlevnější a za tu cenu nabízí výbornou kvalitu.
http://www.meier-audio.homepage.t-online.de/move.htm

Pak jsou další možnosti jako Headamp Pico, RSA Predator ale ty už sahají k $500. Za kvalitní audio se hold platí zlatem. :D

Doporučuju se podívat třeba tady - http://www.head-fi.org/forums/f105/revi ... ed-214588/
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Menyoo 17. 1. 2009 22:59

Dik za radu ale kde by sa dal zohnat a za kolko ten CORDA 3 MOVE lebo vyzera dost dobre ale zatial som ho nejako v ziadnom shope nevidel. Este mi padlo do oka nieco take M-Audio FastTrack USB a neviem ci to bude vhodne lebo vstupy na gitary nepotrebujem ide mi o zlepsenie zvukovej kvality??
Menyoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kocmeister 17. 1. 2009 23:02

Lepší by bylo koupit rovnou Triple Fi10, oproti Fi5 jsou jinde a na zvukovku se vykašlat. Tu můžeš koupit i později a pořádnou.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Menyoo 17. 1. 2009 23:15

Ja som nemal moznost nikde si vyskusat Triple Fi 10 ako mi budu sediet lebo ak by boli pre mna velke a nepohodllne tak by mi boli asi na nic a preto som sa rozhodol ze asi radsej pojdem do Super Fi 5 (tie nove ) ktore su vraj velmi pohodlne a zvukovo o trosku menej detailnejsie ale s vacsim soundstagom. Ale aj tak by mali posledne slovo moje usi a kedze som ich nevedel vyskusat a porovnat tu na Slovensku (neviete o nejakom posluchovom studiu kde ich maju) tak by som sa uz asi vedel rozhodnut ci mi Triple Fi 10 vyhovuju preto som volil najprv nizsiu radu s domnenim ze dovtedy uz mozno prijde nova rada TF10 s mensimi rozmermi hlavne
Menyoo
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků