Audio-gd R2R 11

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tibormi 21. 9. 2018 05:56

Jo to asi nie, ale není toslink považovaný za tú najmenej dobrú možnosť? Určite mal autor textu na mysli ostatné spojenia.
Tiež som experimentoval s toslinkom a som si istý, že hral čistejšie než coax, ale zvuku chýbalo trochu telo a tak. No určite každá implementácia je iná.
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 21. 9. 2018 07:48

Zalepil jsem 5V power pin na USB kabelu (AQ C.) a zvuk se vrátil na úroveň stock kabelu. Mělo by to odpojit napájení DACu ze základní desky (alá Vbus2 Isolator). Subjektivně mám pocit, že zvuk je posazen trochu hloub než u stock kabelu, poznal jsem to ze zvuku přechodů (bicích vstupujích do zvuku kytary na začátku songu Troubled Wine od Zakk Wylde). Vydává-li stock kabel opravdu trochu brighter zvuk, je logické, že na první poslech zní čištěji (průzračněji), což se mi velmi líbí. Zatím to nemá smysl dál hodnotit, chce to čas. Stock kabel má nahráno pár hodin, a Carbon zajíždím pink noisem (mám ve smyčce 2 "pink noisy" - 44kHz a 192kHz).
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 21. 9. 2018 09:29

Inak som tiež názoru, že táto debata je už úplne mimo pôvodnú tému. Moderátori by mohli prečistiť...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 22. 9. 2018 07:29

Tak šup.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 10. 2018 14:41

bacil2 píše:... nechápem, o čom sa tu s tebou vôbec bavím ... a navyše keď rozumieš elektronike ako koza nákladáku ;-]

dropadred píše:Tak už konečne zo seba niečo vymáčkni a argumentuj, odôvodni tvoje kydanie na R2R 11.
Ak ty si ten, ktorý jej tak rozumie, tak, prosím, osvetli nám tvoj postoj. Pokojne aj technicky, keď si na tom potrpíš.

Ako hovorím, zaujímam sa o tvoj názor, kedže očividne (minimálne to dávaš o sebe vedieť) si vedomosťami a múdrosťou ďalej ako iní.

Nezabudol si na nás? Ja stále čakám...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 6. 10. 2018 15:49

Nezabudol. Jednoducho "Ťa" mám v ...
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 10. 2018 21:12

Milé, ja to potom beriem tak, že nemáš odpoveď. V poriadku, be your guest.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 25. 10. 2018 18:08

R2R hraje o trochu lépe z portable než z počítače. V PC mám USB kartu Elfidelity (napájenou z iFi iPower). Portablem myslím Shanling M0 spojený stejným USB kabelem přes iFi USB propojku. Z M0 to má neskutečný drajv. Na HD540 je rozdíl slyšet velmi výrazně. Z kompu má zvuk tmavé pozadí, z portable je zvuk krystaličtější - výšky se projasní. Nevím zda to je baterkou nebo propojkou, ale líbí se mi to o trochu víc. Možná mne jen klame první poslech, a za čas mi bude lépe znít komp.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 21. 12. 2018 09:31

Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 12. 2018 10:57

bacil2 píše:... tak si dovolím nesmelo poznamenať, že aj samotné R2R 11 je tiež dosť nezanedbateľná kravina :nenapadne

... no tak sa nám to tu pomocou meraní celkom pekne "objektivizovalo" :lol:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 21. 12. 2018 12:18

Ta recenze je vlastně takovej vánoční dárek pro bacila :D .
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 12. 2018 12:39

... ďakujééém !
Bacilove_Vianoce_x1024.jpg
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 21. 12. 2018 16:17

Radovať sa z toho, že chalan robí tipos-bingo bez argumentov nie je výhra. Aj slepý sa raz trafí do čierneho.

Inak ale je to parádny test, takéto sa mi páčia.

A teraz môžeme teoretizovať razerfanove vedecko-fantastické poznatky a že ktoré z tých krystaličtějších zmien boli zmeny smerom k "fixnutiu" R2R11 a ktoré to poslali do péčka. To potom zrazu aj ten jeho 150€ USB kábel dáva zmysel, úplne fixne R2R11 a popudnuté vysoké pásmo. Konečne vlasce sláčikov budú spievať ódy.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 21. 12. 2018 16:28

Za sebe můžu říct, že úplně špatné R2R11 není, ale má svoje nedostatky.

Není dostatečně transparentní a zastírá detaily.
V těchto aspektech mu dá nafrak i Magni 3 za 100 $. Magni má mnohem černější pozadí a více detailů (ve spojení s Modi 3), ale taky má svoje chyby.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 21. 12. 2018 19:26

R2R-11 zní pěkně, trochu tmavě ale se světlejšími Sennheisery je to dobré. Ten USB kabel pomohl čistotě zvuku. Vliv power kabelů , USB karty a lišty jsem nezkoumal - to bych pořád jen něco přepínal a porovnával. Pořídil jsem bacilem doporučovaný 4 kanálový amp a plní svou roli také dobře. Ale stačilo přehodit sluchátka na výstup z R2R a hned to znělo líp, takže ani ta zesilovací část není špatná. Uživatelsky příjemné, zvukově fajn. Textury to kreslí pěkně. Bohužel mi chcípla baterka v Mojo, takže nemám srovnání, aspoň do doby než si ji nechám vyměnit.
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků