DAC/AMP pro Sennheiser HD598 do 5000 Kč

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 4. 9. 2016 22:31

kupovat si tohle low end dacy z ameriky podle mne nema vubec zadnej smysl, proste si kup tady nejake fiio nebo fullu, vetsina v tyhle kategorii zni +- stejne (zvlast na hd 598) a rid se spis jaky funkce potrebujes
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Liivanec 5. 9. 2016 19:14

Androsaurus píše:Když to po sobě čtu, tak si nejsem jistej jestli to někomu bude dávat smysl, klasická neděle večer :-D


Díky za vysvětlení, dává to perfektní smysl :-)

-- 5. 9. 2016 20:21 --

sashafckinggrey píše:kupovat si tohle low end dacy z ameriky podle mne nema vubec zadnej smysl, proste si kup tady nejake fiio nebo fullu, vetsina v tyhle kategorii zni +- stejne (zvlast na hd 598) a rid se spis jaky funkce potrebujes


Leckde v recenzích psali, že se SMLS skoro vyrovná Schiit stacku, to mě na ní láká nejvíc. Odrazuje mě problematická/nemožná reklamace a možné problémy s objednávkou přes půl světa.

Asi nakonec vezmu tu Fullu, je přenosná takže bych si jí mohl brát i do práce (mohl bych mezi kolegy šířit audio osvětu :lol: ), v Čechách se dá sehnat, ušetřím litr oproti SMLS a vyhrabu se z bahna integrované zvukovky. Díky za doporučení ;-).

Myslíš že hd 598 nejsou až tak dobrá sluchátka?

-- 5. 9. 2016 20:27 --

Koho by zajímalo jak správně vyslovovat Schiit...: https://www.youtube.com/watch?v=l1dnqKGuezo
Liivanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vichor 7. 9. 2016 18:52

HD598 jsou super. Počkej až je píchneš do něčeho lepšího...najednou se objeví prostor, zmizí zahuhlanost. Všechno najednou ožije ;-)
Vichor
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 14. 9. 2016 16:48

Můžeš ještě mrknout na ebay, dost prodejců bere věci z USA/Číny a má evropské zásoby. Cena pořád vychází lépe, než s clem a DPH z druhého konce planety. Ohledne SMSL, mám DAC SMSL M8 a rozhodně mi nepřijde, že by šlo o nějaké ořezávátko. Jeden člen ho dokonce plánuje vyměnit za svůj Customworks DAC :). Za málo peněz hodně muziky, jestli obdobně hrají i jejích sluchátkáče,tak bych se toho nebál. Senny HD598 jsem měl a přešel jsem na druhou stranu barikády k AKG702. Záleží co budeš poslouchat a jaký zvuk ti vyhovuje. Mně se třeba osvědčilo studiový charakter AKG říznout elektronkovým LittleDota a jsem spokojený.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goljan 21. 8. 2018 11:06

Ahoj, po přečtení několika vláken zde se považuji za totálního audio/video amatéra a proto bych vás chtěl poprosit o radu. Vlastním sluchátka Sennheiser HD 598, TV Panasonic TC-P65VT50 a multimediální centrum WD TV Full-HD s tím, že tuto sestavu používám jen na filmy a seriály v mkv 1080p (vždy se sluchátky), které mám na ext. disku. Jde mi o to, že bych ze sluchátek chtěl dostat maximum a to nyní zřejmě nedostávám. MMC mam s TV propojené HDMI kabelem a sluchátka mám zapojené do sluchátkového výstupu na TV (MMC nemá sluchátkový výstup). Prosím vás o radu co bych mohl dokoupit popř. zda by pomohla výměna multimediálního centra případně za jaký v cenové hladině kolem 3tis.

Předem mnohokrát děkuji za odpověď.
Goljan
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků