Chord Mojo

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 9. 5. 2018 06:34

[quote="martas38"] Za mě pro hltače detailů lepší NFB12,
Jo,to jsi psal...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 9. 5. 2018 08:19

martas38 píše:bacil2: Někde píšu, že jsem hltač detailů?

... no presne ako to tu uvádza Akburt ... celé to je napísané tak, ako keby si mal namiesto páteře iba hadicu od vysavača :mrgreen:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 5. 2018 08:30

Teda ja neviem, ale ja tiez nikde nevidim, ze by martas napisal, ze je hltac detailov. Este chapem, ze ma s cestinou problem bacil, ale u akburta by som to necakal :) Skuste si tu vetu precitat este raz, chlapci.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 9. 5. 2018 09:23

@daRK: keď už sa tu do toho montuješ, ak si zase skús ešte raz prečítať ty, čo som napísal ja :mrgreen:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 9. 5. 2018 09:31

Joj, som zabudol, tu debatujú veľkí chlapci, a my ostatní si mame pýtať povolenie? :)
Čítam to znova a znova, stále tvrdím to isté :-P
Asi to ale nechajme. Aj tak to, čoho je martas hltac, nemá súvis s témou.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 9. 5. 2018 12:10

Pro ty méně chápavé, bylo to myšleno tak, že ten kdo v hudbě hledá detaily (a že je spousta lidí, kterým ani tak nejde o to co hraje, ale jak to hraje), ať si raději pořídí Audio-GD, protože mu u Moja možná nějaké ty detaily budou chybět.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod leroy26 9. 5. 2018 13:47

Dakujem zatial za odpovede.
Ono, HE-500 su samé nie moc mikrodetailné (aspoň na mojej zostave), možno by sa im niečo, čo to z nich vytiahne zišlo.
Este som sa chcel spýtať, ako je to pri kúpe Moja a prípadného vrátenia. Predsa len, je na baterku, kt. treba nabiť. Nie je to problem?
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 9. 5. 2018 13:55

Pokud kupujes pres e-shop,más 14 dní na vrácení.Já mám Mojo temer dva roky a stále jsem s ním velmi spokojený.S baterkou problém zádný nemám .Prednes Mojo je velmi "hudební" a zábavný.Ani po dvou letech bych ho neprodal,myslím,ze to je svým způsobem jedinecný dac/amp od velmi renomovaného výrobce.Já osobne nevidím stále konkurenci v mobilním sektoru.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 9. 5. 2018 14:34

leroy26: nejlépe to vyzkoušet a poslechnout s konkrétními sluchátky. Mně Mojo hraje výborně absolutně se vším. Mám Mojo necelý rok a snižování kapacity baterky nepozoruju a to poslouchám a nabíjím prakticky denně. Při přehrávání Flac 16/44 vydrží hrát zhruba 6 hodin. Dá se samozřejmě dobíjet současně při hraní, ale dost to hřeje. Jinak Mojo vyžaduje silnější nabíječku, která má výkon 10W. U těch obyčejných 5W se často odmítá nabíjet a vyluzuje při nabíjení pazvuky.
Souhlas s akburtem, Mojo má velice zábavný zvuk a se zvukem spousty sluchátek dokáže udělat zázrak. Koupi určitě nelituju a poslouchám prakticky výhradně přes něj.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 9. 5. 2018 15:22

já ho mám cca kolem půl roku a taky spokojenost.ať do něj píchnu cokoliv,hraje to výborně(pm3,he400s,it01,whizzer haydn).poslouchatelný je to i s hd800.ikdyž tam mám raději stolní sestavu).byl to velký skok oproti fiio a15(či e12) které jsem měl před ním.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 9. 5. 2018 17:06

akburt píše: letech bych ho neprodal,myslím,ze to je svým způsobem jedinecný dac/amp od velmi renomovaného výrobce.Já osobne nevidím stále konkurenci v mobilním sektoru.

Já osobně ji asi už i vidím ve Fiio Q5, které vlastním asi 14 dnů. Nechci zakládat vlákno, které jistě tak jako tak vznikne, až na AVmánii ho někdo otestuje.Rád se potom podělím o své dojmy, z přístroje, kde i bezdrát hraje moc fajn.Na Head-fi uživatelé chválí optický vstup. S QP1r-mojo- Q5 vyzkoušeno a otestováno. Líbilo se mi to s LCD-X více s Q5, až jsem byl překvapen. Možná lepší symbióza. Přece jen pořád mojo považuji jako referenci v levnějších přenosech.Tady jde v případě Q5 o hezký protipol k tmavějšímu moju.
Naposledy upravil sarga dne 9. 5. 2018 18:41, celkově upraveno 1
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroy26 9. 5. 2018 18:08

Diky za odpovede.
S tou baterkou som to myslel tak, ze su odporúčania ako sa k nej chovať. Najmä pri prvom nabití.
Kde je záruka, ze sa pred vratenim budem k nej chovať zodpovedne, resp. ze ten moj nevrátili predtym uz dvaja ľudia, kt. neznížili jej životnosť.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 9. 5. 2018 19:59

V tom prípade jdi pouze do nového,nevráceného kusu.Myslím,ze pokud budes kupovat u zavrdeného prodejce,nemel by jsi mít problém koupit nový nevrácený kus.Vrácené kusy jsou znaceny jak"B stock".
2 sarga,neslysel jsem Q5,ale pokud tomu tak je,je to pozitivní zpráva pro nás,jako koncové uzivatele.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroy26 10. 5. 2018 10:36

akburt píše:Vrácené kusy jsou znaceny jak"B stock".

No, prave v tomto som si nie istý, ci môžme mať dôveru, ze sa tak deje. Ale to je na ine vlakno.
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 21. 5. 2018 06:31

_daRK píše:V tejto cenovke ešte zvaz aj iFi Micro iDSD Black Label. Viac funkcií a podla toho, čo si pamätám, keď som aj ja nedávno vyberal, recenzie boli pozitívnejšie zvukovo v prospech iFi. Nepočul som bohužiaľ ani jedno.


Pokud nekdo hleda reseni na doma, tak za me je iFi iDSD BL lepsi nez Mojo. Zvukove mi prijde povedenejsi, s narocnymi sluchatky si poradi lepe, pritom dokaze byt i dokonale tiche s in-eary(kde Mojo nejaky ten sum ma). Jen ten konektor mohly zvolit nejaky standardni...

Mojo ale bude vyrazne lepsi volbou an cesty.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků