165mm Repro do boxů?

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod darnatos 12. 4. 2017 07:47

Dobrý den, řeším takový problém z předchozího auta mi zůstali repra, která jsem měl ve dveřích konkrétně tyto https://www.ahifi.cz/sinustec-st-165c.html a jelikžo v mém "novém" autě se nevejdou do předních dveří a je to navíc 3-dveř tak řeším kam je namontovat, do plata do nejde protože ho nemám a navíc v kufru sem tam vozím psa a představa že to vždy když budu někam chtít jet budu muset sundat, zanést dom a vyrazit mě moc nebere.
Má smysl pro ty repra udělat nějaký box, respektive klidně dva menší? Nebude to úplně mimo? Případně jak by měl ty box/y být velké? Mohl bych to vyrobit z 2mm Dřevotřísky a nebo tu mm 1,2mm OSB desku, ale to asi nestačí :-D

Pro rejpali, ne, opravdu když pojedu ze psem tak mu to nebudu pouštět do hlavy, vypnu zadní repro na autorádiu.

Děkuji za případné rady.
Naposledy upravil darnatos dne 12. 4. 2017 08:07, celkově upraveno 1
darnatos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petulda 12. 4. 2017 07:58

Fakt jich máš 165, jak napovídá nadpis tématu :-)?

Ne, vážně, vyhoď to. Takový repro se mimo auto hodí max na ozvučení venkovního altánku, kde to bude hrát velmi potichu a nebude to nikdo poslouchat. Tzn. jestli se ti s tím chce bastlit, tak to dej do jakýkoliv utěsněný bedýnky a nic od toho nečekej.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod darnatos 12. 4. 2017 08:13

Kdesi mi to mm uteklo, už jsem to opravil :-D
Tak já to právě chci stále v tom autě nechat, ale udělat proto nějakou bedýnku, jelikož jak jsem avizoval, nemám plato a nikam jinam to dát nejde :-D ale tak jestli je to jedno tak si něco sbastlím, kdyžtak mrknu na inspiraci na netu a uvidím no, já jen abych neudělal něco co bude úplně tragické :-[ třeba zda to má mít "nasávací" díru nebo tak něco a nebo zda bude velký rozdíl zda to bude ve dvou a nebo v jedné, idkyž u tohodle to asi moc poznat nepůjde :-D
darnatos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dupaljiri 22. 4. 2017 09:19

Vubec to do toho auta nedavej. Tady neplati cim vic repro tim vic Adidas( lepsi zvuk )akorat ti ho to rozhodi.
dupaljiri
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků