Pomoc s autoradiem

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod D4vid.com 27. 8. 2016 15:13

D4vid.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 8. 2016 16:38

Na první zapomeň, žes ho kdy chtěl koupit - horší s prominutím s.ra.čku by sis pořídit už asi nemoh. Vybírej mezi Alpinou a SynemOpice (SonOfmoNkeY) - a počítej s tím, že OpičíSyn je při stejný ceně horší než konkurence - nebo obráceně, kvalitu plně srovnatelnou s konkurencí si nechá OpičíSyn dráž zaplatit - v obou srovnáních je SynOpice zhruba o třetinu pro zákazníky horší volba.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D4vid.com 27. 8. 2016 18:19

Poradis neco z inzerce? :)
D4vid.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 8. 2016 18:39

Typů je moc, navíc se každoročně inovujou, ráda nejde dát už jen proto, že co líbí mně, nemusí vzhledově sedět tobě atd. Hlavní ráda zní VYHNI SE SENCORU a podobným značkám, co vzniknou doslova před noc. Vybírej tam, kde se o značce dlouhodobě ví, že nevojebává = Pioneer, Kenwood, JVC, Panasonic/Matsushita, vyšší řady Clarion a Sony, z Evropy Blaupunkt, Technisat, "přebalený" Blaupunkty pod značkou Alpine a podobný. A vždycky si dej podmínku možnýho vrácení po vyzkoušení U TEBE DOMA.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D4vid.com 27. 8. 2016 19:28

Diky za pomoc :) ceknu to Sony co jsemsem poslal :)
D4vid.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peny 27. 8. 2016 20:14

tak z toho co si dal tak jednoznzcne Alpine, len je tam problemik ze nema kabel, urcite sa da pozhanat len su to vydavky navyse
peny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 27. 8. 2016 21:15

Ten ISO mezixicht stojí kolem stovky. Horší je že se musí koupit přesně podle značky rádia, protože výrobci se chovají jak banda pánskejch přirození a místo aby se sjednotili se předhánějí ve snaze vyrobit co možná nejodlišnější konektor...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod D4vid.com 28. 8. 2016 16:34

Resim to Sony, spatna volba? :) Je to jen pro pritelkyni, ma tam na kazety, tak chce na flashku a aby ji slo normalni radio
D4vid.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MacPhenom 28. 8. 2016 16:51

Já z vlastní zkušenosti doporučuji pořídit rádio které umí handsfree, je jich dnes spousta a nejsou o moc dražší jak ta normální. Mikrofon ti někdo jistě protáhne za pár stovek. :)
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků