Autorádio do 1000 eur

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Xvydra 1. 9. 2015 19:07

Poprosil by som Vás o radu. Chcem urobiť nejakú skromnejsiu ale v rámci možností kvalitnú hudbu. Zatiaľ mám 15 palcový subwoofer Hertz dvoj cievkovy. 700watt rms. Monoblok 800watt rms. 4 reproduktory RTO 4x90 watt rms. + 4 výškové + výhybky. Zosilňovač 4x125 watt rms. Kapacitor. A k tomu potrebujem poradiť nejaké schopné autorádio. Bud 2 din alebo výsuvná obrazovka. Zatiaľ sa mi pozdáva Sony XAV-602BT alebo BLAUPUNKT CapeTown 945 Navi. Ak viete o niečom lepšom dajte vedieť.
Xvydra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vincent_Vega_SA 1. 9. 2015 20:06

Ahoj, neuviedol si, či ti ide o maximalnu kvalitu zvuku pripadne o maximum funkcii.. Každopádne za mna osobne zvukovo kraľujú radia CLARIONu a Kenwoodu (platilo hlavne pre vlakove lode CD autoradii). Clarion sa v multimediach nenašiel, čo 2DIN, to katastrofa = veľka škoda (poruchovosť, slaba podpora formatov, rýchlosť načítavania médií, mal som tu česť s dvoma modelmi).
Takže do finale by som osobne bral Kenwooda a to model DNR-8025BT.
Je za slušný peniaz v ramci europy, UK cena = 600EUR a v ramci podpory medii a možnosti zvukoveho procesora (v aute je potreba) je TOP. Navyše datove 4G pripojenie a WIFI.
Ber moje slová skor ako námet , resp. moj nazor nakoľko sa v nových modeloch uplne neorientujem (skusenost s 15 radiami), a vydal som sa radšej cestou zabudovania TABLETu s externým zvukovým prevodnikom do palubky..
Vincent_Vega_SA
Junior

Odeslat příspěvekod Xvydra 1. 9. 2015 21:51

Áno ide mi o zvuk. Plus prehrať nejaké video. Nič iné nepotrebujem. Len vstup na cuvaciu kameru. Ale to už má asi každé rádio. A bluetooth. Primárne ide o zvuk. Samozrejme...
Xvydra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xvydra 2. 9. 2015 19:49

Ktoré z týchto Kenwoodov je najlepšie???

http://auto-hifi.autobutik.sk/autoradia/?offset=32
Xvydra
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků