výběr zesilovače k SW

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Breat 5. 4. 2015 17:33

Hoj , opět jedna, dvě otázky.
mam postavenou vlastní ozvučnici SW s reproduktorem US Blaster 2820 (http://www.usblaster.com/Products/Car%2 ... i%20Woofer) a hledám k tomu adekvátní zesilovač.
Orientačně mam vyhlídnutý 2-kanál US Blaster USB 3471, nebo 1-kanál JBL GX-A3001.
Co by ste mi doporučili ? max cena kolem 3000,- Předchozí Haitai už ve vyších hlasitostech "nestačil".

A druhak , výměna osatních origo repro (Blaupunkt) z Vectry B 2001 , tedy vepředu jsou komponetní 3 pásma 165+100+vejška a vzadu 130+vejška. Na těhto repro jsou i menší tlumivky. Rád bych se vyhnul koaxiálním repro.

nebo nejprve vytlumit a pak vyzkoušet něco lepšího ?

Radio je Blaupunkt Torronto 420 a k němu přijde ještě nějaký 4-kanalový zesilovač.

Nebo kdyby měl někdo v okolí už něco slušnýho zastavěnýho v autě , rád bych si to poslechl ( Praha-Mělník-Kladno )
Breat
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 5. 4. 2015 19:53

Já mám zkušenost teda jenom s oktávkou, ale tam bez vytlumení dveří, by byly nové repro jenom vyhozené peníze. Obecně ale platí, pokud budeš poslouchat nahlas, tak kvůli rezonancím doporučuji zatlumit. V některých dveřích jsou nevhodné držáky na repro a tak je vhodné zakoupit, popřípadě vyrobit podložku pod repro, kvůli zamezení akustického zkratu...
Skeptický
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků