Spojení cd changeru

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rutas 18. 11. 2012 18:17

Zdravím, mám autorádio pioneer KEH-P8400r a CD changer cdx-p610. Vše jsem zapojil jak se má, takže do changeru jde proud a můžu vyndavat cd...ale nekomunikuje s autorádiem.. v manuálu je napsáno toto:
http://imageshack.us/photo/my-images/594/keh8400.png/
ale nevím co mám přesně udělat(zmáčknout) doufám, že mi někdo poradí :/
rutas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marts 20. 11. 2012 09:48

Jako že se do těch voleb ani nemůžeš dostat?
Postup je následující:
1) kompletně odpojit napájení (včetně zálohovacího drátu pro udržení paměti)
2) stisknout a držet tlačítka 4 a 6
3) stále držet 4 a 6 a při tom připojit kompletní napájení

pak už bys měl mít dostupné příslušné volby

Nicméně mi připadá, že to menu slouží pouze k dolaďování mechanicko-elektrických parametrů měniče a že by v první řadě mělo rádio měnič poznat po připojení samo bez toho že by se chodilo do nějakých testovacích režimů.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rutas 20. 11. 2012 18:22

Tak byl jsem to zkoušet a nic...ale ano, to test menu není asi přímo na to...nicméně pokud připojím changer k rádiu tak ,, cvakne,, takže o něm ví, ale nekomunikuje s ním :/ do těch voleb se opravdu nemůžu dostat, pouze rádio nebo kazeta a na ovladači tlačítko CD taky nereaguje, pouze tuner nebo kazeta..už nevím co s tím..
rutas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod All 21. 11. 2012 11:06

Strana 5 manuálu ?
Pioneer má už léta některé funkce přístupné při zapojeném ale vypnutém rádiu. Nemohl by to být důvod tvých potíží?
DVD Pioneer DV-410V, CD CA Azur 340 C, Amp CA Azur 640A v2, repro Klipsch RB-81.
PC, DAC+HeadAmp Zero Tianyun 09 Version (OPA 627 + USB), sluchátka Audio Technika ATH-AD900, repro Focal XS Book.
All
Junior

Odeslat příspěvekod rutas 21. 11. 2012 17:19

Přesně sem nepochopil co tím myslíš? Můj problém je, že mi rádio nenabízí přepnutí na cd changer ani když je v něm zapojený
rutas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod All 22. 11. 2012 09:27

A právě o tom píšu. Máš už dost staré rádio tak je možné i to, že nebude s měničem komunikovat vůbec. Na to bych ale osobně moc nevěřil.
Potíž je trochu v tom, že mám paměť na ho*no a tak asi nebudu zcela přesný. Budeš muset zkoušet.
Pioneer už docela dlouho dělá to, že některé typy menu jsou přístupné jen při vypnutém ale zapojeném rádiu. Nevím jak značili tlačítka dřív. Momentálně je to tak (nevím jestli u všech modelů), že vypnu rádio tlačítkem SRC (u starších možná ON/OFF). Tím vlastně nehraje ale je pod napětím. Přidržím cca 3 vteřiny tlačítko MENU a dostanu se do menu, které je při provozu nepřístupné. V mém případě (AVH3300BT) je to menu seřízení parametrů couvací kamery. Pokud v tomtéž modu přidržím tlačítko MUTE zapnu nebo vypnu režim DEMO.
Pokud mně paměť neklame tak asi před třemi lety jsem měl DEH-P9800BT, u kterého podobným způsobem byla nabídka mnohem širší. Byla tam mimo jiné i nabídka zdrojů signálu. Podobným způsobem se vybraly zdroje signálu (CD, RADIO, AUX1,AUX2...), které rádio nabízelo při provozu. Zdroje, které nebyly v tomto modu aktivovány rádio při provozu nenabízelo.
Tak zkoušej. Pokud by ti to pomohlo mám angl. manuál k tomu rádiu (PDF). Studovat ho ale nebudu. Koneckonců na netu je k nalezení.
Dej vědět jak to dopadlo.
DVD Pioneer DV-410V, CD CA Azur 340 C, Amp CA Azur 640A v2, repro Klipsch RB-81.
PC, DAC+HeadAmp Zero Tianyun 09 Version (OPA 627 + USB), sluchátka Audio Technika ATH-AD900, repro Focal XS Book.
All
Junior

Odeslat příspěvekod rutas 22. 11. 2012 19:06

Já ten manuál mám je tam napsáno, že s tím changerem je kompatibilní, ale ne jak to rozchodit...zkoušel jsem snad všechny kombinace při zapnutém i vypnutém rádiu, ale prostě nic :/ děkuji za rady, chápu, že už asi málokdo ví jak se dá rozchodit, přeci jen je to už dlouho..
rutas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rutas 5. 12. 2012 20:16

Tak nakonec zjištěno, že byl špatný changer, ale děkuji všem za ochotu ;)
rutas
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků