Plechový pásek na uchycení rádia

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 22. 5. 2012 07:55

Nevíte někdo jak se správně jmenuje toto. Hledal jsem na českém netu a nemůžu to najít. Jedná se o proužek na uchycení autorádia v zadní části.

http://www.amazon.com/9inch-Metal-Heavy ... B0056DQRO4

Obrázek
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 22. 5. 2012 11:46

Kde si to vyhrabal :shock:
Prošel jsem všechny svoje oblíbené obchody a nikde nic podobnýho nebylo :-(
Možná bych zkusil nějaký zámečníky a nechal si ten plech udělat přímo na míru pro konkretní auto a autorádio.
Nebo na šroub přidělej gumu jak to dělaj všichni :mrgreen: (je mi jasný že to pak nebude mít učel jakýho chceš dosáhnout :) )
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 22. 5. 2012 13:07

NO účel to má takový, že i když jsem na plechu kolem rádia poohýbal všechny packy, tak se mi rádio i tak hýbe při vytahování tatranky. Mám takový blbý kaslík, že s tím nejde nic udělat. Chci to dát vzadu na šroub, ať to trochu drží.

Kdysi se tenhle plíšek běžně přidával k radiím do krabice. Nevím proč to tam teď nedávají. Na rádiu díru na šroub mám a za rádiem mi zase jede trčí. :-S
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 5. 2012 18:11

Zkus zadat "upevňovací pásek pro autorádio", případně "zadní upevňovací pásek pro autorádio".
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků