Aky zosik k subwooferu phase?

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slipknot27 17. 1. 2012 23:51

Caute dostal sa mi do ruk subwoofer phase linear box thriller pro 12 v a chcel by som radu, aky zosik z "druhej ruky" k nemu kupit do 50 eur? zosik bude cisto pre subwoofer a bude spojeny s radiom sony.
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 20. 1. 2012 18:28

Ake repro mas prednych dverach tak odporucam 4kanal zavesis predky a woofer no mne sony radio ako si zo zvukom neholduje radcej alpine pioneer (pozri bazos Predam 4kanalovy zosilovac POWER STRIKE PS1200
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 21. 1. 2012 09:03

Hm dnes som mal ist do malaciek pre jeden JBL, ale dam na tvoju radu kedze som v auto hifi totalna lama... tak zavolam tipkovi, ci mozem vyrazit z domu a prist si pre ten power strike za 50. :-) dikes

-- 21. 1. 2012 09:08 --

Tak, idem si ponho do malaciek ;-) snad bude dobry...este by si mi mohol poradit nejaku kabelaz akou mam prepojit sub-zos a zos na baterku... zos-radio viem ze sa prepaja cinchami.
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 21. 1. 2012 12:17

no ca sa tyka kabelaze tak tu v autohifi nepodcenuj ak nechces mat opalenu farbu http://www.spldynamics.sk/product/dietz-d-20120-109/ o mensom priereze napajaceho kabla ani neuvazuj ako budes zapajat kabelaz na plusovy napajaci kabel nezabudni dat poistku od baterky negativni kabel zapojis na kostru v kufri najdes neaky sroub a nikdy nedavaj spolu napajacie kable z rca kablama znikne brum )ake radio sony mas pokial nemas na radiu hpf a lpf filre tak ich najdes na zosiku hpf nastavis 100hz a lpf 80hz ten je urceni pre woofer
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 21. 1. 2012 13:54

Diky za rady...velmi si to cenim, nema mi moc kto poradit...no dnes som kupil autoradio z druhej ruky sony cdx 410u...je celkom vybavene, ale hento nastavovanie filtrov urobim na zosiku k subwooferu...zosik vyzera super, tak uz len kabelaz a mozem ist zapajat.
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 21. 1. 2012 16:36

predpokladam ze radio ma vystupi na zosik 2v takom pripade sa nezlakni ze preco to hra potichu aj ked je radiu max volume tak v prvorade vypni vstetky korekcie na radiu zvuk daj na 80% na zosiku mas gain level sluzi na vybudenie repro najprv si nastav predne repro len dufam ze nemas fabricke zacnes tocit gain level pokial nezacnu repra skreslovat mas nastavene predne repro na radiu uberes hlasitost a subwoofer nastavis tiez cez gain level tam staci mierne po otocit aby sa subwoofer zladil s prednymi repro len skoda ze radio nema ovladanie hlasitosti subwoofera (a zubudol som na remote kablik na zosiku najdes napisane remote sluzi na zopnutie zosilovac s autoradia kablik potom kablik napojis na radio je to modry antena (a este nieco pokial chces vyuzit potencial subwoofera tak premosti kanali bridge repro kable k wooferu 4mm a na predne repro 2.5mm(slipknot27 aj aute mozes mat taky zvuk ze padnes na rit len si vyzaduje cas a financie a propo na com sa vozis
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 21. 1. 2012 19:01

No takze radio ma moznost nastavenia hlasitosti subwoofera a inak diky za vsetky rady repro nemam fabricke akurat menim za koaxialne za 40 euro, take obycajne, v aute nechcem mat nejay extra zvuk, staci mi ked bude pekne hrat ten sub, proste mam to len tak, neni to ani moje auto...ale fakt dik za rady, pohram sa stym a vylepsim to co najlepsie co sa bude dat a hlavne financne ;-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 21. 1. 2012 20:45

slipknot27 odporucam komponentne repro to znamena samotny stredobas a vyskovi menic + samostatna vyhybka o proti coxialu dosiahnes lepsie stereo a hudubnu scenu moj tip morel maximo 6 pozri bazos predne repro osadene mdf kruzku a vytlmene dvere zduchovo uzavrete tim padom vznikne pre repro ozvucnica tak dosiahnes najlepsi zvuk repro shop.hifol.eu/product_info.php?cPath=95&products_id=1644
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod isors 22. 1. 2012 11:25

slipknot27 ak ma radio ovladenie subwoofera tak potom ma aj lpf filter takom pripade ho netreba nastavovat na zosiku 8-)
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 22. 1. 2012 13:58

hej ma kukal som to :)
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 22. 1. 2012 14:00

Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod isors 22. 1. 2012 15:04

Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 22. 1. 2012 20:15

Repro menit nejdem, nie su nato peniaze, kupil som za 10 eur od kamosa pouzivane koaxialny nejakej znacky dragster, proste aby to hralo iba lepsie ako boli tovarenske... no a som zvedavy ako bude hrat ten sub. Inak tlmit svere nejdem lebo tam pod tapacirom je plech a ten je asi na 10 nitoch, asi aj viac, takze to by bolo vela roboty to davat dole a tlmit to aj pod tym, vytlmim iba ten plech co tam je, dam tam tapacir a hotovo...este tie kruzky musim kupit aby som tam dal repro, no a tovarenske vysky dam prec a ked niekedy budu financie tak si kupim take nieco ako si mi poradil...
slipknot27
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod isors 22. 1. 2012 21:29

dragster je made in italy takze pohode
Repro Jamo c 803, yamaha a-s700 ,repro kable chord carnival silverscreen bi-amp, , chord crimson,merlin tarntula mk6 ,hdmi chord, pro-ject rmp 1.3 genie, cowon d2+ m-audio ie-40, asus n75sf-bang & olufsen
isors
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slipknot27 22. 1. 2012 22:38

to som nevedel, no nove stoja 40 eur, takze snad to bude ako tak pocuvatelne, a asi to teda napojim na ten zosik a nie na radio ... :-)
slipknot27
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků