autoradio do vw lupo

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Mogon 24. 11. 2011 10:38

zdar,
chcel by som nahradit seriove radio v lupe. nasiel som jeden sencor, ktory sa mi paci svojimi funkciami (bluetooth s mikrofonom, ovladanie na volant, vstupy usb, sd karta, jack), ale mam obavy z tej znacky. co vy na to?
EDIT: este som zabudol napisat, ze nepotrebujem CD mechaniku. skor mam v plane kupit nejaku vacsiu SD kartu a pocuvat hudbu odtial.
a chcel by som modre podsvietenie (max s cervenymi prvkami) aby mi to ladilo s podsvietenim palubovky
Mogon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 25. 11. 2011 22:52

já vím že výbava (mp3+bt hf s externím (!) mikrofonen je za tuto cenu naprosto suprová... a značkové mašiny s touto samou výbavou stojí 2x, 3x, 4x více, ale obecně neznačková levná rádia mají potíže s kvalitou.

takže jestli vám jde o malou cenu a přítomnost bt s ext. mikrákem, berte ten sencor. ale bude mít pouze uspokojivou citlivost tuneru, častější nečistý příjem tuneru s šumem jako slabý příjem, horší zvukový projev obecně na výstupu (pravda na seriových repro to asi nebude poznat), méně egronomické ovládání, agresivní barvy, prostě pouze uspokojivá kvalita.

kvalitní značkové autorádia s usb/sd slotem (pravda bez hf s externím mikrofonem) se prodávají od 2000 kč (pionerr) . a dále vybírat sony, pioneer, keenwood, alpine, becker. )

Obecně je na trhu ve všech cenových kategoriích s externím mikrákem velmi málo modelů. Bez externího mikráku mi hf připadá nanic. Svého času se mi líbil jeden blaupunkt MP68 myslím za 7000 kč.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mogon 3. 12. 2011 19:35

ten blaupunkt sa uz asi nepredava. ale popri jeho hladani som natrafil na JVC KD-R901, ktore sa mi zapacilo.
takze teraz sa rozhodujem, ci do toho vrazil dalsiu stovku alebo sa uspokojim so sencorom. fakt netusim, ci bude pocut rozdiel medzi tymi radiami na seriovych reprakoch... kvalita tuneru mi je v podstate ukradnuta (radio nepocuvam).
Mogon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 3. 12. 2011 23:35

tak berte ten levnejsi (sencor) a hotovo.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků