Autorádio Alpine iDA-X311

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Unnamed 12. 2. 2011 21:17

Nemate nekdo tohle radio? Nevite jestli funguje s iPhonem? Na alze maji napsane, ze je kompatabilni s iPodem, takze by to melo fungovat, ale kdyz jsem se jich ptal na iPhone tak rikali, ze ne, ze to musi byt bud externi disk nebo fleshka no a Alpine na svojich strankach pise ze s iPhonem kompatabilni neni. Jde mi jenom o to, at se da z iPhonu prehravat hudba a da se pres to radio ovladat, handsfree nepotrebuju.
Unnamed
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 2. 2011 23:09

Obávám se, že z hlediska komunikačních protokolů s okolím NENÍ ani zdaleka "já-pod" to samé co "já-foun" - má to co do činění s "jablečnou" politikou, která si dělá své vlastní standarty a cizí neuznává. Steve Jacobs si sice asi ještě pořád myslí, že zákazník koupí všecko, co mu "jabko" bude chtít prodat, ale podle chování trhu v posledních několika letech se zdá, že se obvykle vyžaduje, aby přístroje byly vybavené podle požadavků zákazníků, ne podle toho, co si myslí Steve že by zákazníci měli chtít...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marts 13. 2. 2011 10:43

Zákeřné ovšem je, že protokol pro Apple přehrávače se stal de-facto standardem, takže ho podporuje kde kdo. Na rozdíl od jiných značek, Apple udržuje stále stejný dokovací konektor, ale samozřejmě s novými zařízeními přichází určité inovace. Nicméně pokud příslušný adaptér podporuje nějakou verzi rozhraní všechna zařízení s nižší verzi v něm fungují.

-- 13. 2. 2011 10:55 --

Unnamed: jaks psal že iDA-X311 není kompatibilní s iPhone a potvrzuje to i výrobce tak není co řešit, neboť v návodu se skutečně píše že jenom iPod. iPhone i iPod jsou podporovány modelem iDA-X313.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 2. 2011 11:29

Protokol se širokou podporou je hezká věc, pokud ale i různá zařízení od 1 výrobce používají různý protokol nebo i jen odlišné kódování, je "o zábavu" postaráno...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dodino112 13. 2. 2011 11:59

Iphone neIphon,alpine su podla mna jedny z naj radii.Ja idem tiez menit radio a nechcem ziadne ine.Len Alpine... 8-)
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Unnamed 13. 2. 2011 12:19

Ok, no bral jsem to jako samozrejmost, protoze jsem si myslel, ze kdyz k tomu pujde pripojit takovy iPod Touch, tak tam pujde i iPhone...

Takze diky za vysvetleni :) Poohlidnu se tedy u jine znacky.
Unnamed
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 2. 2011 12:25

Proč? Vždyť nemusíš, Marts Ti o 3 příspěvky výš radí tohle:
marts píše:...
Unnamed: jaks psal že iDA-X311 není kompatibilní s iPhone a potvrzuje to i výrobce tak není co řešit, neboť v návodu se skutečně píše že jenom iPod. iPhone i iPod jsou podporovány modelem iDA-X313.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Unnamed 13. 2. 2011 13:02

No to vim, ale 5k za radio uz je pro me trochu moc...
Unnamed
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dodino112 13. 2. 2011 13:11

Ale alpine je alpine.S tym musi byt kazdy spokojny...
Pioneer VSX1015s , Pioneer DV 747A , KEF iQ90 , KEF iQ10 , Velodyne SPL1000r , PS3 slim 250Gb , LG 42PJ350

̿ ̿ ̿\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿
dodino112
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 2. 2011 13:41

Unnamed píše:No to vim, ale 5k za radio uz je pro me trochu moc...

Běžně se říká, že cena za audio by se měla pohybovat kolem 10% ceny auta. Takže do nějaké Feliny to skutečně asi nemá cenu...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Unnamed 13. 2. 2011 13:48

Punto '96 - celkove me audio vyjde na 7k takze uz jsem hodne pres 10% :D
Unnamed
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků