2ch PreAmp na 12V do cca 400kc vcetne posty

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod evlo 8. 8. 2010 14:10

Shanim 2ch PreAmp na 12V do cca 400kc vcetne posty, FUNKCNI.
Naprosto netusim jak moc vykony a co po nem chci, proste predzesilovac, asi tak aby udelal s nejakeho line-out vystupu uroven co leze z kazety jestli to nejak pomuze.

Na obou stranach muzou byt treba cinche.
Naposledy upravil evlo dne 8. 8. 2010 19:41, celkově upraveno 1
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 8. 2010 19:32

evlo píše:Shanim 2ch PreAmp na 12V do cca 400kc vcetne posty, FUNKCNI.
Naprosto netusim jak moc vykony a co po nem chci, proste predzesilovac, asi tak aby udelal s nejakeho line-in vystupu uroven co leze z kazety jestli to nejak pomuze.

Na obou stranach muzou byt treba cinche.

Evlo, Ty opravdu nevíš, co chceš - a nedáš pokoj, dokud to nedostaneš. Co věta, to perla. Máš vědomosti jak blondýna = z kazetového přehrávače leze normální LINE, tam žádný předzesilovač nepotřebuješ. A dělat z LINE-IN vyšší úroveň je asi takový nesmysl, jako lít do nádrže auta voňavku, aby mu nesm.rdělo z výfuku - LINE-IN totiž vůbec není výstup, konektory označené "něco-IN" jsou VSTUPY, takže pokud z takového konektoru budeš odebírat kamkoliv jinam signál, dostaneš opravdu jen a výhradně šum. A to i kdybys měl na obou koncích konektory ze 100%ního 24karátového zlata.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 8. 8. 2010 19:41

No z ruznych kazataku asi ruzne runa "line" uroven.

Kdo chtel tak pochopil, ze jsem si proste popletl -in a -out.

Pokud nechces odpoved na otazku, nepis prosim nic. PS: ale dekuji za upozorneni na to, ze jsem se upsal, byt pomerme vulgarni.

-- 8. 8. 2010 20:52 --

BTW uz podruhe me na superforu pije krev hlaseni "Administrátora nebo moderátora nemůžete přidat do seznamu nepřátel." :)
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 8. 2010 19:53

Že bys aspoň napsal, kam to chceš zapojit? Bojím se že vulgárnosti by se našly spíš u Tebe, vědomostí ale moc ne. Pro vývody označené LINE jsou poměrně dost přesně definované parametry - jak pro vstupní, tak pro výstupní hodnoty. Takže "ruzne runa line uroven" je nesmysl.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod evlo 8. 8. 2010 19:55

PREDZESILOVAC s 2cinchema na kazdy strane, na 12voltu, funkcni - proste!

(a nestvi me nebo ti vyfotim napajeni co jsem udelal a pokud jsi slabsi povahy, tak te jebne :) )
Naposledy upravil evlo dne 8. 8. 2010 19:59, celkově upraveno 1
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 8. 2010 19:58

Kolikrát mám ještě psát, že mezi LINE-OUT a LINE-IN žádný předzesilovač nepotřebuješ? A pokud nějaký pre-amp chceš, musíš napsat, mezi co ho chceš zapojit, nebo se nikam nedostanem. Pre-ampů je asi tolik, jako v dětském pískovišti zrnek.
Jak vidno, vulgarity nepřestávají.
LOCK a Koš....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků