Poraďte přehrávač s USB do auta (displej 8"-9")

Autorádia, reproduktory, zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lubro 22. 6. 2010 13:56

Potřeboval bych poradit nějaký přehrávač do auta s displejem nejlépe 8"-9", nemusí být nutně s DVD přehráváním, ale hlavně s USB portem, aby se daly např. z 32 GB flash disku pouštět filmy ve formátu DivX, XviD, MPEG4. A k tomu příslušenství pro instalaci ve vozidle, české menu.
Hodně přenosných přehrávačů má Sencor, ale vesměs s DVD (což většinou nevyužiji) a naproti tomu zase Philips nemá USB nebo z něj neumí přehrávat filmy...
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 22. 6. 2010 20:05

Kruci ... napadl mě právě Philips. Vím, že dokonce měl teď kdesi nějakou akční nabídku. Ovšem ... zřejmě, jak jsi napsal ... nemá USB pro Tebou požadovanou činnost :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 24. 6. 2010 07:05

Nakonec jsem koupil tento Sencor SPV 2909 s 23 cm úhlopříčkou:

Kód: Vybrat vše
http://sencor.cz/spotrebni-elektronika/dvd/Portable_player/SPV2909.aspx


- měli ho v akci v Reta Electro Stores za 1.699 Kč, DVD využívat nebudu, ale především port USB - vyzkoušel jsem přehrání několika formátů z 32 GB flash disku - DivX, XviD, MPEG4 mě to přehrálo, brašnu do vozidla to má, snad to splní svůj účel...
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 24. 6. 2010 18:31

Lubro no tak super ... uvidíš, zda vše bude dle Tvých představ. U dosti displejů do automobilu bývá docela často zmiňován problém při sledování ve slunečném dni.

Sencor sice nemusím, avšak to neznamená, že zrovna tento výrobek nepodá obstojný výkon, pro který byl zakoupen, přičemž udělá svého majitele šťastným :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubro 25. 6. 2010 07:14

MgX píše:Sencor sice nemusím, avšak to neznamená, že zrovna tento výrobek nepodá obstojný výkon, pro který byl zakoupen, přičemž udělá svého majitele šťastným :-)


Přiznávám, že ani já nejsem nějaký "vyznavač" značky Sencor, tj. volil jsem možná ne úplnou kvalitu, ale příznivou cenu a hlavně aby to udělalo šťastného uživatele na zadní dětské sedačce v autě při středních a delších jízdách ;-)
Lubro
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 28. 6. 2010 18:13

Lubro jasný ... jak bylo napsáno ... když poslouží a nebudou zlobit (oba) :arrow: dobrá volba :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků