RCA stereo kabel medzi UHD Blue-ray a AV Reciever

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vortexx 20. 8. 2017 17:45

Zdravim priatelia, potreboval by som poradit ohladom stereo RCA kablov medzi OPPO UDP-205 a AV Reciever Marantz SR 7010. zatial mam vyhladnute INakustik Referenz 803, Oehlbach XXL series2 alebo aj series1 a Audioquest Mackenzie. Pri mne potrebnej dlzke co je min. 1,5m je to okolo ceny 250€. Ma niekto tip, preco jeden ano iny nie, pripadne iny tip do podobnej ceny?
Asus P5Q-E, Intel C2Q6600@3.4Ghz 1,4V,IFX-14+Noctua, Asus EAH5850 1GB, Patriot Viper 3x2GB 1007Mhz CL5,SSD OCZ Vertex 3 MI 120Gb, 2x WD Black 640GB, Asus Xonar DX/XD, Case Antec Ninehudred, PSU Enermax MODU82+ 525W
Vortexx
Junior

Odeslat příspěvekod revellrevell 7. 10. 2017 11:43

osobne mi to prijde vyhazovani penez 250€ za kabel, ted taky resim podobne dilema, ale vic, jak 50-100€ (120) za to davat nebudu. Tvuj receiver je kazdopadne kvalitni, takze chapu dilema a pokud je budes mit xlet tak to chces udelat jednou a poradne.
Co bych asi zkusil, si vypujcit ty kabliky a uvidis, jestli uslysis rozdil. Nekdo to dela tak, ze necha hrat ten kvalitni par dni a pak prepne na horsi, protoze mozek si horsi zmeny vsimne snadneji nez naopak nebo s nekym udelat slepy test.
Ono je to tak u vseho, ze nejvetsi skoky jsou s kazdym eurem a pak dalsi uz jsou spise jen pro dobry pocit a lepsi materialy a navic u hifi se k tomu pridava i to placebo, otazka je, jestli to ma vliv na zvuk a jestli to clovek uslysi a aparatura prehraje (u hifi se rika za dvojnasobnou kvalitu desetinasobek ceny).
Mucical Fidelity m3i + Canton Vento 890
revellrevell
Junior

Odeslat příspěvekod jito 7. 10. 2017 13:07

Proč to nepošleš v digitální formě?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revellrevell 7. 10. 2017 21:05

Jasně, to je určitě lepší, máš těchto, teď jsem si to uvědomil, sám mám zesík a DAC, ale do receiveru jde dát optiku, která stojí pár korun oproti cinchům
revellrevell
Junior

Odeslat příspěvekod Vortexx 14. 11. 2017 10:45

No pokial ste si nevsimli, chcem vyuzivat prevodnik v Blue-ray prehravaci ktory je o niekolko tried lepsi ako ten v Receiveru takze ziadna optika. Nakoniec som kupil Goldkabel Ovation series. Porovnaval som s Oehlbach xxl series 2. dal som mu prednost koli neodolatelne krasne analogovo spracovanym hlasom a este lepsie prekreslenym basom. Aj ten oehlbach je super, odporucam. Ten Goldkabel ma stal 300€ za meter. To bol moj absolutny strop co sa tyka ceny.
Asus P5Q-E, Intel C2Q6600@3.4Ghz 1,4V,IFX-14+Noctua, Asus EAH5850 1GB, Patriot Viper 3x2GB 1007Mhz CL5,SSD OCZ Vertex 3 MI 120Gb, 2x WD Black 640GB, Asus Xonar DX/XD, Case Antec Ninehudred, PSU Enermax MODU82+ 525W
Vortexx
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků