Kabel DAC - zesilovač

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bobzbrna 4. 5. 2017 22:07

Tak já třeba používám toto : https://24music.cz/zvukova-technika/kab ... chlp215lu3
a úplná spokojenost. Bob
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 5. 5. 2017 03:55

molty píše:Takovým věcem bych se raději vyhnul :).

A prečo? Tvrdiť dačo bez následného vysvetlenia ma nepresvedcilo zatiaľ o ničom.

Lebo kábel za 60€ je zaručene lepší, ako adaptér a dva kusy rg62 s čínskymi no name rca konektormi?

Ak ti ich dakto zapojí bez toho aby si vedel a videl čo tam je zapojene tak budeš počuť rozdiel?
Pochybujem.

Občas a u dakoho to tak funguje, ze počúvajú viac oči.....

Ale v konečnom dôsledku je to tvoja voľba a tvoje peniaze.

Ja som iba navrhol co sa dá použiť.

Páčia sa mi ľudia čo "nedostatky" zostáv "dolaďujú" káblami.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 5. 2017 10:53

hifionania píše:
molty píše:Takovým věcem bych se raději vyhnul :).

A prečo? Tvrdiť dačo bez následného vysvetlenia ma nepresvedcilo zatiaľ o ničom.
Lebo kábel za 60€ je zaručene lepší, ako adaptér a dva kusy rg62 s čínskymi no name rca konektormi?
Ak ti ich dakto zapojí bez toho aby si vedel a videl čo tam je zapojene tak budeš počuť rozdiel?
Pochybujem.
Občas a u dakoho to tak funguje, ze počúvajú viac oči.....
...
Molty má pravdu - myslel hlavně tu rozdvojku, protože ne vždycky je uvnitř správně udělaná a i já už jsem se setkal s exeplářem, kterej byl uvnitř zkratovanej v jednom kanálu na kostru i s kusem, kterej měl uvnitř propojený natvrdo oba kanály. Kupovat tyhle laciný šmejdy třeba u Chobota (známej krám na součástky s modrým chobotnatcem v logu) je docela adrenalin v otázce jak dlouho budou fungovat. Bohužel vě většině obchodů a í-šop, kde jsou tyhle věci ke koupi, jsou původem z jednoho zdroje - z nějaký bambusový chýše na břehu rejžoviště, kde to tam nějakej místní Jožin Mao z Bažin Ce´Tung sází do lisu jak mu to pracka napůl ustřelená v korejský válce donese - a my se pak divíme, co to je za MADE IN SCHMADE .... Prostě někdy funguje - HURÁ, máme co potřebujem, jindy nefunguje vůbec anebo si dělá co chce - funguje doslova na mechanickej poklep nebo na zaviklání jedním z konektorů ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod J.L. 7. 5. 2017 19:30

Zdravím potrebujem prepojiť zvukovku creative x-fi titanium a monitory Adam F7.

Viem, že ta zvukovka je nic moc, ale zas nechcem úplne obyčajný šmejd kábel z tesca, ktorý degraduje kvalitu zvuku.

Postačí mi na tú zostavu niečo takéto ?:

https://www.muziker.sk/bespeco-eaymsr300
alebo
http://www.zvuk.sk/produkt/klotz-ay7-03 ... 44439.html

alebo by ste mi odporučili nejaký iný?
J.L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod molty 8. 5. 2017 22:12

Ahoj, děkuji za vaše typy a příspěvky, které mi pomohly s výběrem. Jak už jsem psal, vyzkouším kabel od GhentAudio.
molty
Junior

Odeslat příspěvekod zmarek20 11. 5. 2017 13:48

Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod J.L. 14. 5. 2017 20:32

Nakoniec som zobral len ten lacnejší Bespeco. Je to furt lepšie než šmejd z tesca za 3eura a ja mám tie monitory zapojené aj tak symetricky, len som ich potreboval prepojiť ešte aj s tou internou Creative zvukovku a na ten účel by sa mi kupovať kábel za 100eur neoplatilo.
J.L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků