Predlžovací kábel kam sa zmestia aj adaptéry...

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod stano.stano 10. 2. 2017 11:03

Zdravím.
Už dlhšiu dobu zháňam predlžovačku, kam dám aj dva adaptéry vedľa seba.... Je možné, že by niečo také bol problém zohnať? Resp. nebol dostatočný dopit? Takto človek pozapaja ešte rozdvojky do rozdvojky aby to ako tak zapojil a to je teda riešenie na ...

Ake mata skusenosti vy? Potraboval by som 10 zasuviek. Toto vyzera schopne az na tu cenu, ale ci sa zmestia... :hm
stano.stano
Junior

Odeslat příspěvekod jito 10. 2. 2017 12:18

jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 10. 2. 2017 14:00

Jsou "psi" neboli vícenásobný zásuvky, který jsou pootočený o přibližně 30-45°, takže se do nich dají zastrkovat i lomený káble a adaptéry vedle sebe. Ale nevím nevím, jestli se dělají 10-zásuvkový, spíš jsem viděl maximálně 5. Musel bys tak zapojit 2ks vedle sebe nebo prostě vzít desku a na ni přidělat pomocí krabiček "na omítku" 5ks obyčejnejch dvojzásuvek na stěnu (taky už jsem viděl takový řešení, maník to měl na desce o šířce 2 "jednotek" a ke každý zásuvce měl vedle hned i plošnej vypínač a kontrolku, takže mohl nezávisle na sobě vypínat každou dvojzásuvku zvlášť. Jo, zabralo mu to kus prostoru, ale měl ovládací možnosti jako nikdo...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků