Rozbočovač jack 3,5mm na 3ks female

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod johnface1987 24. 1. 2017 16:16

Zdravím, existuje něco...

Repro má jeden vstupní kabel 3,5mm jack, který nechci přepojovat TV Box, PC, telefon. Existuje na to něco, aby se zachovalo stereo? 1 Female - 2-3 Female jack 3,5mm. Nebráním se i levnému bluetooth řešení, ale nebaví mě neustále odpojování.
johnface1987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 1. 2017 16:46

Rozdvojka (1x stereo sameček na 2x stereo samička) se běžně prodává, ale roztrojku jsem myslím nikdy neviděl. Nabízí se řešení ze 3 rozdvojek (do jedný nastrkat další dvě), ale nejsem si jistej jestli to umožní mechanický rozměry a taky bych se osobně radši vyhnul tolika konektorům nepříliš velký kvality za sebou. V tomhle případě už bych radši sáhnul po páječce a ubastlil si "lištu" z nějaký krabičky, do který bych našrouboval několik (klidně i víc než 3) panelovejch konektorů, který bych uvnitř propojil s jedním vstupním samečkem na kousku kabelu. Jiný řešení by mohlo bejt i forma "pavouk" nebo "chobotnice", kdy by na nějakou pevnou základnu v malým pouzdru byly napájený příslušnýma žílama kabely dýlky 30-100cm zakončený příslušnou verzí Jacka - samečkem nebo samičkou.

U TAKOVÝHO ŘEŠENÍ (bez přepínačů) JE VŽDYCKY POTŘEBA PAMATOVAT NA NUTNOST MÍT V ČINNOSTI JEN 1 ZDROJ SIGNÁLU, JINAK SE TY ZDROJE VZÁJEMNĚ HÁDAJÍ A VZNIKÁ MIŠMAŠ ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků