!!!Kabelguru Venom - Co je SKUTEČNĚ uvnitř?!!!

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 13. 4. 2016 10:15

Vážení kolegové,
vůbec jsem se k tomuhle tématu nechtěl vyjadřovat.Nicméně myslím,že se tato diskuze už dostává za hranici dobrého vkusu.Je pravdou,že já jsem skeptický k těmto zázrakům.Moje uši to nejsou schopny rozlišit.Nicméně jako ve všem,je tu nabídka a na druhé straně poptávka.A je pouze na nás,zdali to akceptujeme,nebo ne.Co jsem pochopil,firma zapůjčuje kabel před koupí k otestování.Takže než vytáhnu z kapsy poměrně dost peněz,je jen na mně,zdali se rozhodnu kabel vrátit,nebo koupit.
A co jsem viděl na dokumentaci,práce je opravdu pěkná,žádný bastl.
Vláďa
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Božkov 13. 4. 2016 11:43

Mě tahle diskuse čím dál víc svádí k myšlence koupit pro jistotu wireless sestavu :-D
Božkov
Junior

Odeslat příspěvekod krmelec 13. 4. 2016 15:04

Hifistické uši jsou k nezaplacení. Takové uši dokážou zaznamenat výměnu jakéhokoliv kabelu v sestavě ba dokonce dokážou rozeznat i jejich přehození z jednoho komponentu na druhý. Každý kabel pak popíši charakteristickými vlastnostmi a jejich přínos do sestavy.
V každé moderní laboratoři již dnes používají takovéto uši, jsou levnější než kdejaké dnes již zastaralé měřící přístroje, a vyjde to levně. Pokrok nezastavíš.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek44 13. 4. 2016 15:31

uši ne uši,chtěl trochu lepší kabel,koupil lepší kabel a 8-D vyhodil skoro 5litrů za blbej plocháč za pár šlupek.
jeden napsal-že to měl předpodládat/žádně tajemství/jeho chyba,vždyť to hraje tak CO BY JSI "KU..A CHŤEL"
druhý napísal-Čo jsi čekal za 5litrů, máš koupi za 50 000 a přidat filtr za dalších 20 000 pak to bude hrát.
JOJO DOBRÝ - NEMĚL BY SE JEŠTĚ OMLUVIT ZA TY FOTKY.
Marek44
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 4. 2016 15:46

Ico33 píše:Diy majstri len ticho zavidia ,a bastliri placu lebo nedokazu to co druhi ..

neviem co o co ti vlastne ide Ekkar - o dokazanie prinosu kabla podla fyzikalnych zakonov ? preco si nanepises do tej /ktorej firmy . Aha ,asi by to bolo pod tvoju uroven domaceho majstra ,ktory vsetko lepy izolepkou :-[ ...

pre mna, ako aj pre xxx ludi maju dane veci prinos a nie maly, kto nevyskusal ,tak nech mu to je jedno a nie trn v oku. Preco vlastne vznikaju podobne detske hadky ?

napr:
Fyzice odporujících bludů ceraballový obludy už bylo myslím dost.


co vlastne odporuje fyzike ceraballu ? finite elemente ma dlhorocny vyskum a je uznavanou firmou, ktora je daleko pred tebou (z hladiska fyziky) To ze nemas ani na to aby si pochopil spravanie materialu ,ako prenasa vybracie /rezonancie je tvoja chyba. Ma realny prinos ,a kedze to mam otestovane ti verejne pisem -KLAMES ! si obycajny klamar a zavadzas ,Si moderator a klames, Ako je to mozne ? Co si to dovolujes ,s takym postom a zavadzas tu ludi .
Kable detto, Mas s nimi taku skusenost ako ja ? Ci len prazdne slova zalozene na tvojich fizykalnych jednoduchych vystupoch ? Ak ano, Tak ta /ktora firma ma urcite viac rozumu a vzdelania ako ty 5x dokopy, ked dokazu spravit taky kabel ,ktory ma naozaj potencial posunut/zlepsit zostavu riadne, Tak radsej im budem verit tie ,,vyklady´´ , ked dokazali to co dokazali. Ty si co dokazal ? Buchar co dokazal ? -odpoved -NIC ,vase slova su iba prazdne plky bez vyraznej odozvy ,ci reality , A to my nepomoze.

Jedine co sa tu dokazalo a dokazuje je spravanie naozaj ,,hodne´´ Avmanie, alá stoka. Totu clovek naozaj pozna. Hadky ako deti ,bez normalnej konverazcie ,ale co sa cudovat ,ked kompetentni (cest vinimkam) sa spravaju ako******. Takze sa necudujem uz nicomu co tu citam.
Zde je vidět, KDO je ten KLAMÁR a ZAVÁDZAJÚCI - protože co je tohle vlákno vláknem (a týče se to i jinejch, leč zde to je nejvýraznější) o kabelu značky Kabelguru "Venom" jsem JÁ NENAPSAL ANI PÍSMENKO PROTI KABELU VENOM - jen jsem napsal, že jeho výrobci asi vědí, co a jak učunit aby "to hrálo" a pokud se někdo pozastavuje nad cenou požadovanou za hotovej produkt, ať si dotyčnej uvědomí, že nakupuje KNOW-HOW.
Zatímco ty, Ico, se tady na mne celou dobu osopuješ, nazýváš mne lhářem, urážíš všeobecně bastlíře, očerňuješ mě kvůli zastávání čistě fyzikálních názorů a hlavně vychvaluješ svoji sestavu a haníš ty, kteří takovou nemají, odsuzuješ všeobecně každýho, kdo s tebou nesouhlasí a "ohodnocuješ" je hláškama "taký na to nemajú" - neboli nemáš ani jedno kladný hodnocení pro nikoho, kdo s tebou nevyje v jedný smečce. A to všechno s pravopisem a slohovým stylem, za kterej by se normální žák v osmý třídě základní školy musel stydět už jen kdyby chtěl dostat DOSTATEČNOU - protože napsat slovo "VINIMKA" s měkkým "I" po "V", "FIZYKALNYCH" s měkkým "I" po "F" a tvrdým "Y" po "Z", případně "VYBRACII" s tvrdým "Y" po "V", to už je opravdu nad čím přemejšlet - i nad tím, jestli skutečně čteš co zde jiní napíšou, nebo jen slepě a šmahem prudíš proti těm, co s tebou někdy nesouhlasili bez ohledu na téma nebo denní dobu. Já jsem dospěl k názoru, že to je ten druhej případ a proto ti tímto oznamuju, že tě navrhuju na nepodmíněnej BAN bez časovýho omezení. Vlákno zamykám, trest bude po rozhodnutí administrace fóra zveřejnen v příslušným vláknu.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků