digital koaxialny kabel spdif

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sands1 14. 11. 2014 21:30

bogino píše:Konkretny spdif coax neodporucim, lebo medzi tymi, co som mal moznost porovnavat, som pocul rozdiely a ani s jednym som nebol celkom spokojny.

Naco ich vobec vyrabaju, vsak? vsetky su predsa nanic a degraduju zvuk :-D
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 14. 11. 2014 23:23

Bol som spokojny, ale nie celkom. Nanic je tvoja potreba degradovat toto forum prekrucanim vyrokov druhych.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 15. 11. 2014 00:11

:-D To o čem tu polemizujete je jen a jen coaxialní 75 ohm. kabel,nic víc nic mín.Jsou kvalitnější nebo méně kvalitní.To na co se tazatel ptal je jasné,možno propojit,kabel má 75 ohm,nyní je otázka jak kvalitní ten kabel je.Já mám také žl.video kabel od hamy se zlacenýmy konekt.propojený audio coax a žádný problém,hraje to normálně žádné zkreslení nic podobého,porovnal jsem s kabelem optickým hama.ŽÁDNÝ SLYŠITELNÝ ROZDÍL.
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roobi2 15. 12. 2014 20:48

Mam z lepsich AV-r... Denon a potrebujem napojit audio zariadenie spdif coaxial cablom na 5.1 DTS , bude tento kabel v poriadku? Neuvadzaju, ze je digitalny, ale vyzera. Dik.

http://www.alza.sk/propojovaci-kabel-ha ... d79499.htm
roobi2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 15. 12. 2014 22:37

Hrat ti to bude a ci by si na tvojom systeme pocul rozdiel medzi takym ci onakym kablom, je otazne. Zmysel starat sa o impedancie a pod. ma skor pri zariadeniach vyssej triedy.

Kvalitny RCA coax kabel nemusi az tak vela stat, napr. http://www.ebay.com/itm/2-ft-Belden-169 ... 1c2c9ff668
Kabel aj konektory su v tomto pripade urcene presne na S/PDIF.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků