problém s hdmi remote a anynet

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 18. 4. 2014 14:20

zdravím, mám takový menší problém, mám plazmu samsung PS60F5500 a AVR Pioneer VSX 1123 s BDP150, o víkendu jsem si k nim pořídil wharfedaly evo2-30, takže jsem to mohl propojit a oživit, všechno jelo, nastavil jsem si funkci HDMI remote na AVR a na samsungu anynet+ , všechno jelo v pohodě, zapnul jsem BD nebo TV a spustil se AVR a nastavil na spuštěný přístroj, jen na televizi mi anynet+(ovládání hlasitosti AVR ovladačem TV) funguje jen po nastavení, když televizi vypnu a znova zapnu tak je tam znova nastavený reproduktor TV a ovládání hlatitosti AVR nefunguje, to stejné se stane i když tv přepnu přes smart třeba na youtube. No a teď jsem byl necelý týden pryč, a když jsem přijel a zapnul televizi tak AVR nic...tak jsem ho spustil zvlášť, zkusil vypnout tv a už reagoval normálně...jenže jsem pak odešel a když jsem se tak po hodině vrátil, tak se AVR zas s TV nespustil...o víkendu to normálně jelo, když jsem v sobotu večer vypnul a v neděli ráno pustil tak naskočil i AVR, teď to blbne...kde může být zakopaný pes?
Jonaasisko
Junior

Odeslat příspěvekod Jonaasisko 22. 4. 2014 11:31

Problém vyřešen, špatně nastavené ovládání HDMI posledním spuštěným zdrojem, všechno funguje jak má...i když na televizi si externí reproduktor musím nastavovat po každém spuštění, ale to změnit nejspíš nejde...
Jonaasisko
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků