Koupím symetrický kabel k Noble savant

Sekce určená ke koupi a výměně audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 1. 11. 2017 10:19

Koupím tento kabel 2.5 TRRS to 2 pin 0.78 k Savantům.Díky za nabídky.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 12. 11. 2017 18:22

zkusím jednou nahoru....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 11. 2017 08:26

Zkus se podívat na nějaký kabel od Fiia, ten koupíš i tady a nestojí balík. Pokud bys chtěl něco echtovějšího, tak v Polsku je Forza Audio Works nebo na Etsy operuje Impact Audio. Mám s oběma osobní zkušenost a i aktuálně jejich kabely využívám. Budeš-li mít touhy koupit kabel z Číny, tak se vyhni ALI a pořiď si nějaký u Penonu.
Další možností je vzít nějaký normální kabel a nechat si vyměnit jack 3,5mm za 2,5mm. Jak jsem pochopil nejsi nešikovný, možná bys to zvládl i sám.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 13. 11. 2017 09:32

Dík za info,uz dost dlouho se do nich chystám jít,práve po poskechu \tvých kabelů,které jsi prodal se sluchátky,Oba byli podstatne lepsí,nez kabel dodávaný.
Nez kupovat nejaký low end,radeji ho fakt vyrobím.Jen musím objednat kvalitní metráz a tu bizuterii kolem.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 11. 2017 12:54

U Toxicu v UK půjdou koupit kvalitní vodiče a bižu v menší kvalitě na lunashop, příp. špičkové Eidolic u některého z výrobců, např. Norne Audio, atp.
Nebo jen jack 2,5 mm a předělat některý ze současných kabelů.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 13. 11. 2017 22:56

Uz prolejzám jednotlivé shopy a vybírám.Vezmu tak dva,tri druhy kabelů a k tomu 3x 2.5TRRS a 2pin 0,78 mm.Pak to zbastlím a uvidím/uslysím.
Budu to primárne delat pro AK300ku a pak jedn nechám a ostatní kabely predelám na dalsí typy ukonceni.Díky za návrhy,ono se to nezdá,ale lezím v tom výberu uz dva dny usilovného hledání.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků