K : STB pro DVB-T

Sekce určená ke koupi a výměně audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 4. 2010 12:49

Tak zadarmo bych se vzal taky jeden, pro rodiče, potřeboval bych ho ale nejdřív vyzkoušet - bydlím v Praze u stanice metra Pankrác. Místo peněz bych mohl nabídnout nějakou lahvinku - vodku (Finlandia 1 L), tequillu (Sierra 0,1 l), whisku (Jack Danniels 0,7 l a 1 l, Tullamore Dew (0,7 l), Johnie Walker Black label (1 l) některé i se skleničkami a starší (12 let)), gin (Beefeater 1 l) , Metaxa 7* (0.7 l), popř. dle domluvy (nebyla by problém Becherovna, Fernet a i nějaký ten rum.

Ideálně i s anténou (mám nějaké pasivní, ale nevím, jestli by to dostačovalo) a scart kabelem.

Za super kvalitu (STB s možností nahrávání po USB a podporou MPEG 4+ kabel + anténu + USB disk o kapacitě aspoň na 2 hodiny záznamu) a full service - vyzkoušení a instalace u mě doma bych pusil ty lahvinky i dvě :D.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 10. 4. 2010 15:14

Známý se jednoho bude zbavovat, protože ho koupil na vánoce, a než ho stačil nainstalovat, tak přešel na vyšší nabídku od poskytovatele internetu, která zahrnovala i televizi, takže dostal ethernetový set-top-box už od poskytovatele. Ale ten co koupil stál asi 2000kč, i s HDD 160GB, tedy nahrávání, a tak. Je nepoužitý, jen jednou vybalený. Zeptám se, za kolik by ho prodal...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 4. 2010 16:09

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 10. 4. 2010 17:21

PatrikChrz píše:Moje nabídka je zde :)

http://mobilforum.mobilmania.cz/moderat ... chlast.jpg

Škoda,že žádný volný přijímač nemám. :D
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků