Prodám: BGVP DM6 Clear, SPC kabel (+OCC kabel)

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rendyG 12. 1. 2019 15:17

Prodám BGVP DM6 s 3,5mm SPC kabelem.
Nahráno cca 50h, v kompletním balení, jako nová bez známek používání.
Zakoupeno na Penonu -> v záruce (jeden z mála obchodů se skvělým zákaznický servisem, nemají problém ani se zasláním nového kusu v případě prokázání závady - vlastní zkušenost).
https://penonaudio.com/bgvp-dm6.html

Recenzí na fórech a youtube už pár je , nicméně pro jistotu přidám i pár slov v češtině..
Neutrální tuning, na BA překvapivě hluboký, úderný a rychlý bas. Krásné prostorné středy (podle mě největší přednost těchto sluchátek). Výšky po zvolení správných nástavců detailní a přesto čisté. Komfortní, dobrá izolace díky uzavřené kostrukci a i tak je přednes dost prostorný. Tonálně jsou velice blízko 5x dražsím Andromedám. V cenové kategorii do $200 ještě nějakou dobu jen těžko budou hledat konkurenci...

dm6.jpg

Zdůraznil bych že jsou velice transparentní a citlivá na zdroj, to je vlastně důvod proč je prodávám..
Na PC přes Sabaj DA3 balanced hrají famózně, nicméně kombinace s mým přenosným Hifiman Megamini není ideální (šum v pozadí a absence balanced out). Budu rád když se jich ujme někdo kdo investoval do přehrávače víc než já a využije jejich plný potenciál. Doporučuji symetrický zdroj a měděný kabel, zlepšení je znatelné.

Původní cena 4750Kč, nabízím za 4000Kč + poštovné, jsem ochoten jít případně s cenou dolů.
Možnost poslechu v Brně.

Pokud by někdo nechtěl čekat měsíc na lepší kabel, nabízím možsnost dokoupit 2,5mm symetrický OCC kabel, ovšem za původních 600Kč, jelikož si ho chci nechat: http://www.lunashops.com/goods.php?id=6041
cable.jpg
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 12. 1. 2019 16:12

SZ
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rendyG 12. 1. 2019 19:51

prodáno
Sennheiser HD580, MrSpeakers AlphaDog (diy)
Blessing2:Dusk, RE400, ZS5v1, modded: [Evos Palais, HifiWalker A1, diy "ER4XR"]
Mimby -> THX789
E1DA 9038S, ZX300, ES100, Walnut V2 (V5i)
rendyG
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků