ZMF Atticus

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rizzard 10. 1. 2019 05:51

Bry den,
Prodám sluchátka od amerického výrobce ZMF u nás ne tolik známého ovšem na zahraničních fórech atd. docela dost. Vyznačují se hlavně tím že "cups" jsou ze dřeva. Co jsem koukal na recenze jsou na úrovní Z1rů, LDC XC, Ether flow, HD800. Já z těchto slyšel jen HD800 a jsou zase trochu jiné(spektrum), otevřenější za to na atticusech jsou lepší vokály podle mě nemá takový ten mikro detailní zvuk jako 800 který mě spíš otravuje ale já nejsem žádný analytik abych je tady porovnával. Já jen vím že mají zatím nejlepší zvuk co jsem kdy slyšel. Jsou maximálně pohodlné a jediné co bych jim možná vytknul je váha na kterou se dá ale zvyknout.
Prodávám z důvodu nevyužití a nedostatku financí, nastoupil jsem tento rok na Vš, nejsem moc doma a je mi to líto mít tak drahé sluchátka jen zavřené v krabici jestli se k nim dostanu jednou měsíčně tak je to hodně.
Používáno s Audio-gd R2R a to jen víkendy, já se je celkem i bál používat a používal místo nich mé už prodané K712 :D

FOTKY SLUCHÁTEK

Jsou asi rok staré, známky používání nejsou asi žádné, viz foto.
Záruka je doživotní od výrobce ačkoliv si musíte zaplatit poštovné kdyby se vám s tím náhodou něco stalo.

Pořizovací cena ani nevím abych se přiznal. Byl to dárek od tety která bydlí v americe, bohužel celníci si batoh prohlídli a zaplatili jsme jen 10 tisíc na clu a dph ale tak co už..
Cena na webu 1100 dolarů ke které když si připočítáte dph, clo a poštovné tak vyjde vcelku vysoká částka.

Cena: Dohodou, pod 3/4 pořizovacích nákladů ale nepůjdu vzhledem k exkluzivitě a mému vztahu k nim to bych si je radši nechal

Doprava poštou, osobní odběr okolo HK, Trutnov, MB, Praha

Sluchátka přišli v obřím plastovém boxu který vypadá jako by byl na bombu, jsou dobře chráněné při převozu.
Plus leather náušníky
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 12. 1. 2019 14:34

up
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 15. 1. 2019 23:41

bump
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 20. 1. 2019 14:36

bump
rizzard
Junior

Odeslat příspěvekod rizzard 24. 1. 2019 18:03

Prodáno, díky za prostor.
rizzard
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků