Bezdrátová sluchátka Bowers&Wilkins PX

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod SW357 16. 12. 2018 15:43

Prodávám velice slušně poslouchatelná sluchátka Bowers&Wilkins PX kupována v dubnu tohoto roku,je na ně tedy ještě záruka . Bez známek používání,moc hrané nebyly,není čas a raději investuji časem do reprobeden a stereo zesilovače,proto prodávám. Obsahují vynikající zvukový čip s kodeky aptx HD (kvalita nerozpoznatelná s drátovým připojením- moc sluchátek takto obdařených není) ,poslouchal jsem přes TIDAL v HIFI kvalitě a dobrý. Vynikající dílenské zpracování,BOSE ani SONY se na ně v tomto případě nechytají ani zdaleka. Pravá kůže,kov,vyměnitelné naúšníky v případě zničení.Nabíjení přes USB C,vydrží hodně dlouho,určitě přes 20 hodin,nabíjel sem je celkově asi 2x,v pohotovostním režimu se skoro nevybíjí,i po měsící neposlouchání držely nabití. Pak stačí nasadit a sami se zapnou. Mají i aktivní odrušení hluku,ale ne tak kvalitní jako Sony. Já ho nezapínal při domácím poslechu. Renomovaný stránky "What Hi-Fi" jim daly 5* z 5. https://www.whathifi.com/bw/px/review
Dle osobních preferencí mi zvukově sednou lépe jako AudioTechnicy ATH-DSR9BT,Sony 1000XM3,Bang Olufsen H9i (který byly tragický)
Pouze osobní předání v okolí Liberce s vyzkoušením a předvedením.
Cena 7000kč,popřípadě dohodou ve výjimečných případech 8-)
Přílohy
IMG_20181122_113652.jpg
SW357
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SW357 24. 12. 2018 17:10

Sleva na 6000kč
SW357
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SW357 31. 12. 2018 17:38

Prodáno
SW357
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků