Prodám EOZ Air (Kickstarter) black - BT sluchátka

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod razerfan 14. 12. 2018 08:16

Stejně jako zajda i já prodám bezdrátové špunty EOZ Air ve výborném stavu - jako nové (asi před měsícem jsem je obržel z Kickstarter) - pouze vyzkoušel, ale nesedly mi. :)

Cena 1500 Kč, osobní předání v Praze nebo 80Kč balík ČP. Cena je rovnou nasazena nízko a níž nepůjde. Nové stojí 109usd + poštovné.

Je to ta varianta černá sluchátka, černé úchyty. Kvalitní zpracování, mikrofon, BT5, dotykové ovládání poklepáním, slušný zvuk i dosah, dobře tlumí, dobře drží (na běh), odolnost proti potu, dobíjecí krabička (USB-C) s magnetickými úchyty automaticky vypíná (při vložení) a zapíná (při vyndání) sluchátka. Bohaté příslušenství. Nevýhody: jen SBC a AAC kodeky, dá se spárovat každé sluchátko zvlášť (nedoporučuji - nurné pak dělat složitě reset - ideál je vyndat obě sluchátka z krabičky, chvilku počkat, čímž se obě sluchátka napřed najdou a spojí mezi sebeou, a až pak spárovat a pak už nikdy nepárovat. Vyndáte-li totiž z krabičky jen jedno, navrhne se vám jako nové párování a tím v tom uděláte bordel). V hodně exponovaných oblastech se silným BT a WiFi rušením může cca 1x za 5 minut v jednom sluchátku na 1sec vypadnout zvuk, a pak se zase automaticky najde a spojí s druhým. V méně zarušených oblastech se to neděje. Dosah BT5 je spíš nadprůměrný (více než různé BT receivery) i skrze 1 zeď, ale záleží zda máte telefon podporující BT5 nebo jen BT4.1.
DSC_0393.JPG
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 3. 1. 2019 11:48

Sleva o 5 korun na 1495,-
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razerfan 8. 1. 2019 22:19

Sleva o 13 korun na 1482,-
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků