Shure 535 Red Limited Edition

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mistr63 18. 2. 2018 18:25

Prodám sluchátka Shure 535 red z limitované edice.
Nový kabel Shure šedý ,transportní pouzdro , redukce letadla, redukce 6.3/3.5 , náhradní špunty různých velikostí a materiálů . Používaná jen krátce , koupeno v USA.
Představa o ceně - 5200 . Možná výměna za jinou elektronickou hračku ve stejné cenové relaci .

Obrázky na požádání SZ
Přílohy
image.jpg
image.jpg
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod dreamy 13. 3. 2018 10:46

Platí stále inzerát?
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dreamy 7. 4. 2018 00:13

Prodej ukončen. Sluchátka vrácena zpět prodejci.
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ssamoo 10. 4. 2018 16:21

Boli to fake ?
BlitzWolf BW-ES1 mod_KZ ZS6_KZ ATE_KZ ATEs_SHURE SE535_Westone UM PRO 30
iPhone X_Samsung Galaxy Note 8
MacBook Pro 13 Retina Touch Bar
Custom PC_X370_Ryzen R7 1700_GeF1080_NVMe SSD_NZXT S340
ssamoo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dreamy 10. 4. 2018 21:15

Ano. Po otevření se vevnitř nacházel pouze jeden dynamický měnič. Zaráží mě že zvukově to majitel nepoznal. Je smutné pokud tam neslyší rozdil sluchátek 3 měničových za 10k, které to ve skutečnosti nebyly(zvlášť když je údajně již jednou vlastnil). Je potom diskutabilní a zbytečné pro prodejce jakkoliv utrácet za hifi natož hi-end.....
dreamy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mistr63 11. 4. 2018 13:53

Původně jsem nechtěl reagovat ,ale takhle vypadám jako nějaký darebák. Pročetl jsem naší emajlovou komunikaci. Pět dní jste měl Martine na poslech, psal jste ,že se vám zvuk líbí . Večer přišla zpráva , že jste je rozebral. Budiž. Dostal jsem je jako dárek od syna z USA. Zvuk se mi nelíbil ,to je pravda o tom jsme si psali , stejně jako jiná sluchátka, co mám . Taky se mi zvuk nelíbí , proto je nepoužívám ,měl jsem Shure 530, to víte také.Napsal jste,že jste hudebník.
Jako by za tím stálo něco jiného. Nenapadlo by mě je rozebírat , protože hrají jinak než píšou recenze.
Teď k tomu hlavnímu . Peníze jsem vám neprodleně vrátil , bral jsem to za uzavřenou věc .
Existují zde SZ , ale to bylo asi málo .
Z komentáře : sluchátka vrácena prodejci - cítím " zlomyslnost " . Néjak mě dodatečně poškodit.
Takže DĚKUJI pěkně .

Dál už reagovat odmítám .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod dreamy 11. 4. 2018 15:42

Také jsem reagovat nechtěl, ale reakce byla pouze na komentář, zda se jedná o fake. Ukončení prodeje sluchátek beru jako samozřejmost.Ani po 14 dnech od prodeje nebyla ukončena. Co se týče komunikace nemám jakoukoliv připomínku, či problém. Určitě to tak nemělo vypadat a nechtěl jsem jakkoliv pošpinit prodejce. Psaná komunikace bohužel nedá to stejné jako mluvená. Jinak co se týče vyzkoušení, tak problém v tom nebyl, ale druhý den po bližším prozkoumání a poslechu (nikoliv po5 dnech) jsem přišel na to, že něco není jak má být a až poté byla rozdělána.Vevnitř bylo hned jasné, že se jedná o fake. To zda o tom prodejce věděl či nikoliv bych již nerad komentoval. Jsem rád že jsme se domluvili a po týdnu mi byla částka vrácena. Sluchátka odeslána zpět o tři dny později.
dreamy
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků