Prodám nová Klipsch x11

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Phillipozz 11. 7. 2017 00:29

Prodám nová, nerozbalená sluchátka Klipsch x11 koupená z Amazonu jako náhrada za "ztracená" x10.

Stará x10 jsem nakonec našel ještě dříve, než dorazila x11 (přes měsíc jsem je nemohl najít..), takže jsem x11 ani nerozbalil a rovnou je posílám dál.. Rozdíl mezi x10 a x11 by měl být pouze v kabelu a v barvě - x11 má mít překvapivě odolnější kabel..

x10 jsou pro mě perfektní sluchátka (proto jsem si je kupoval znovu) - dobře izolují, jsou neskutečně pohodlná, vejdou se do kapsy, jsou odolná (mám je přes tři roky a nosím je v kapse nebo v tašce bez obalu - obě jsou již prasklá v místě kde ze sluchátek vychází kabel, ale stále fungují. Jednou jsem přímo na sluchátko i stoupnou botou na betonu plnou vahou (60kg)... Výsledkem je jedno sluchátko odřené, ale na funkci to vliv nemělo :D). Mají teplejší zvuk a používám je s Fiio X2 2.generace, protože pro normální telefon je jich podle mě škoda (ale často je doporučují k jablíčkům...) Jako sluchátka na cesty je mohu vřele doporučit.

Moje představa o ceně je 3800,- případně nabídněte.
Předání ideálně osobně v Praze, po domluvě (a zaplacení poštovného předem) můžu zaslat na dobírku.
Phillipozz
Junior

Odeslat příspěvekod Phillipozz 31. 7. 2017 19:07

Up
Phillipozz
Junior

Odeslat příspěvekod Phillipozz 16. 8. 2017 00:31

Up
Phillipozz
Junior

Odeslat příspěvekod Phillipozz 27. 11. 2017 22:46

Up, 3500,- i s poštovným.
Phillipozz
Junior

Odeslat příspěvekod Phillipozz 8. 1. 2018 16:07

UP
Phillipozz
Junior

Odeslat příspěvekod Phillipozz 1. 3. 2018 21:35

Up
Phillipozz
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků