Bowers & Wilkins 801 Matrix Series II

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kocmeister 28. 4. 2017 10:37

Prodám reprosestavu Bower & Wilkins 801 Matrix Series II. Stav velmi dobrý a to jak technicky, tak i vizuálně. Samozřejmě nějaké oděrky se po letech najdou, ale nic co by stálo za větší rozpitvávání. Naopak jsem v tomto týdnu nechal profesionálně repasovat/vyměnit látkový potah pod středovýškovou sekcí, což byla náročná operace. Takže nyní bych řekl, že jsou tyto kousky určitě hezčí než jiné když se zrovna jednou za uherský rok objeví v nabídce. Samotné reproměniče včetně závěsů jsou jako nové. Repro jsou na sériově dodaných kolečkách, což usnadňuje manipulaci, lze vyměnit za libovolné nožičky. Jsem 2. majitel a k dispozici jsou i doklady od prvního.

Zvuk je excelentní na jakýkoliv žánr hudby, asi netřeba mnohým moc představovat, bude si mi těžko loučit. Z důvodu stěhování, které mě čeká cca do půlroka, musím bohužel vyměnit za rozměrově menší repro. S prodejem tedy relativně nespěchám.

Co se týče dopravy, buď osobní vyzvednutí v Praze nebo jsem ochoten repro autem dovézt po ČR za náklady na palivo a 500,- k tomu. Nicméně s vyložením repro budu potřebovat v takovém případě pomoci (váží 50 kg/kus).

Technické specifikace zde: http://www.bowers-wilkins.com/downloads ... _sheet.pdf

Cena 59 000,-

Reálné foto konkrétních kusů:


Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 22. 5. 2017 09:11

Nová cena: 56 500,-

Poslech u mě doma (Praha 6) je samozřejmě možný.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 29. 5. 2017 08:01

Prodáno
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků