Prodám FIIO X5 3.rd + 200GB Kartu

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mistr63 26. 4. 2017 08:49

Nabízím k prodeji HiRes přehrávač Fiio X5 3.rd v barvě titanium zakoupený na Headphones .
Kompletní balení , kožené pouzdro, silikonové pouzdro , obě jsou součástí balení . Na displeji folie . Samozřejmostí je faktura a záruka . Jako bonus 200GB microSD karta . Přehrávač je ve stavu nového kousku .
Důvod prodeje , že jsem si splnil sen a koupil Astell&Kern . Takže tento nevyužiji .
Rozumná dohoda možná .
Parametry jsou na netu , nemá cenu vypisovat .
ODPUSŤTE si prosím komentáře , že je to šrot , krám od popelnic atd.
Cenu určuji já , pokud se vám nebude líbit , nikdo vás nenutí kupovat . :shock:
Foto na vyžádání .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 26. 4. 2017 20:49

Novy (X5 3rd gen nie je dlho na trhu) prehravac a srot, ci kram zo smetiska ? Neprehanas tak nahodou ? Nedal si tu foto ani cenu... Ked mas na Astell&Kern, tak myslim ze nebudes predavat pouzivany prehravac za 90% povodnej ceny, lebo na to nie si odkazany... Ci by si si nechal pre korunu koleno vrtat, tak sa bojis sem hodit cenu ? Takym pristupom si sam poukazal na to, ze tu chces najst niekoho, kto od teba prehravac kupi za nadhodnotenu cenu, ktoru skryvas. Dobre, nedal si tu cenu, to este pochopim... Ale ani foto ? Ked mas na Astell&Kern, tak asi nebudes mat ako tvoj jediny fotoaparat nejaky mobil za 3000kc, ktoreho nekvalita fotiek by odstrasila kupujuceho... Na zahadnych predajcov kupujuci nie su velmi zvedavi...
Ja som "Detektiv Price"... V mene zakona ta ziadam o zverejnenie fotografie a ceny produktu ktory predavas.
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 26. 4. 2017 21:13

Nowocayn e . Co tě opravňuje psát takové elaboráty ? Schválně jsem napsal , ODPUSŤTE si komentáře ..... a ty se ozveš . Buď tak laskav a nevstupuj do prodeje , mého hodnocení .
Znovu jako jsi se vyjadřoval u Sansa Clip sem píšeš své úvahy . Znovu ti opakuji NEMÁŠ JAKÉKOLIV PRÁVO KOMENTOVAT PRODEJ KOHOKOLIV . Své pomatené příspěvky si piš na XichtoKnihu , zde se vyjadřuj pouze k tématu , technickým otázkám . Nic víc .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 26. 4. 2017 21:36

Jsme na diskusním fóru, tak může. Je to daň za bezplatnost inzerce.
Což ale neznamená, že by si nemohl svoje rejpání nechat pro sebe ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pseudomagick 28. 4. 2017 09:45

Tak jaká je ta cena? :-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 28. 4. 2017 20:59

Navíc dorazilo tvrzené sklo od f.Brotect ,které jsem si vyzkoušel na Garmin Fenix3,takže skvěle ochrání. Pouzdro na přenášení se sluchátky Lowepro .
Za vše 12500.
Možnost výměny za Astell&Kern a nebo přehrávač podobných parametrů .
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mistr63 1. 5. 2017 16:25

Up
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mistr63 9. 5. 2017 18:20

Navrhněte rozumnou cenu , dohoda možná
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod romankrasty 16. 5. 2017 18:41

10tisic
romankrasty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mistr63 17. 6. 2017 10:58

Up
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod mistr63 2. 7. 2017 11:53

9500 bez karty
mistr63
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků