P: Shanling M5

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod haens 7. 2. 2017 08:43

prodám Shanling M5, kupovaný loni v květnu na aliexpresu (= bez záruky), skvělý kosmetický stav, s hnědým obalem z nějaké napodobeniny kůže.

cena: 6500 Kč

http://www.imagehosting.cz/?v=shan01.jpg

http://www.head-fi.org/t/799595/shanling-m5-impressions-discussion-thread
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod haens 16. 2. 2017 11:29

bump :arrow:
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod haens 3. 3. 2017 08:41

cena: 6000 Kč
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod haens 3. 4. 2017 18:25

up
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod saba32 3. 4. 2017 19:50

Začínám jevit zájem, ale kromě M1, kterou mám doma a jsem s ní velmi spokojený nemám žádnou zkušenost s vyšší řadou. Můžeš svými slovy popsat charakter zvuku, resp. nějaké srovnání se známými přehrávači? Pohledám i nějaké info na netě. Skvělý kosmetický stav značí žádné škrábance na těle ani na displeji?
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod haens 5. 4. 2017 12:07

na dojmy bude nejlepší zajít na head-fi, viz odkaz v prvním příspěvku. já na tyhle popisy nějak nemám básnické střevo. navíc poslední firmware ten zvuk trochu dost poupravil (podle mě rozhodně k lepšímu), ale nemám ho ještě nějak naposlouchaný. jinak od shanlingu je to stále nejvyšší model, tak bych se divil, kdyby to hrálo hůř než M1, M2 nebo M3.

každopádně zvuk podle mě více než odpovídá své cenové skupině DAP kolem 400 usd. hůř než iBasso DX90 to nehraje, to bych spíš řekl, že líp. Opus 1 nebo Onkyo DPX1 podle mě hrajou líp, ale s tím, že to není nějaký bůhvíjak velký kvalitativní odstup.

a co jsem teď měřil výdrž, tak je něco málo přes 11,5 hod. při mp3/flac.
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod saba32 5. 4. 2017 16:00

OK, head-fi a review jsem si na netě přešel, zájem trvá. Pokud je přehrávač v skvělém kosmetickém stavu, o provozním nemluvě, dohodneme se. Dej konečnou cenu + podmínky prodeje. Můžeš tu, nebo na SZ. Zatím dík.
saba32
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků