Astell Kern AK70

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 10. 2016 13:01

Před nedávnem jsem psal o nehodě, kterou jsem si způsobil na svém zánovním AK. Ulomil jsem si 3,5mm vstup na sluchátka. Závada byla odborně opravena ve studiu Audigo a je na ní záruka. Jakkoliv se mi zvuk, velikost a víceméně všechno na AKčku líbí, tak baterka dá 8h a to je pro mne málo. Proto, pokud by někdo z Vás měl o něj zájem, jsem ochoten ho pustit. Přehrávač jsem koupil na HF z Portugalska. Je k němu kompletní balení a já ještě přikoupil originál pouzdro v černé barvě. Přehrávač je 100% funkční a není nikterak poškozen. Chtěl bych za něj 12.500,-Kč včetně pošty po ČR, platba předem na účet případné osobní převzetí možné v Rokycanech nebo Plzni. V případě zájmu ještě mohu přenechat Linum kabel ke sluchátkům v symetrickém zapojení. Jedná se v podstatě o BaX. Ten je nový, chtěl bych za něj 4.500,-, podmínky stejné. Je na dvou pinová sluchátka ( Noble, atp ). Fotky dodám později, ale jedná se vzhledem o nový přehrávač.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 10. 2016 18:58

Pozastavuji prodej
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 11. 2016 18:27

Pokud by byl zájem, tak bych ho asi pustil dál, viz. výše. Cena by byla beze změn. Kabel rovněž k dispozici.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 1. 12. 2016 12:23

Stále k prodeji.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 10. 12. 2016 06:37

Úprava ceny AK70 - 11.750,- s pouzdrem.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 15. 12. 2016 18:55

Prodej neaktuální
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 1. 2017 19:19

Prodej obnoven, jsem otevřen nabídkám na výměnu za špunty v adekvátní ceně i s případným obousměrným doplatkem, avšak pouze univerzální provedení. Případně mohu přidat za drobný příplatek symetrický kabel Linum Balanced pro špunty s dvoupinem.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 1. 2017 11:05

Hotovo, vyřízeno mimo AVmanii. Děkuju za prostor.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků