P: Philips SHP8000

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 10. 2016 16:46

Ahojte,

Predávam čerstvé slúchadlá Philips SHP8000 (nechal som ich len rozohrávať približne 40-50 hodín - stálo to za to) z dôvodu, že som hľadal slúchadlá do práce. V medzičase sa mi do rúk dostali iné a tie boli o kúsok lepšie (teraz už celkom nepredajné - 2 roky staré, sťahovací mechanizmus mosta poriadne nedrží, kábel je XYZ pretočený, pletie sa ako blázen).
Kupované boli z nemeckého Amazon-u, záruka 2 roky (faktúru priložím a pošlem aj elektronickú pre každý prípad).
foto – kópia.jpg
Video-recenzia:


Vzhľad a kvalita spracovania:
Jedná sa veľmi pekné a elegantné slúchadlá - sú veľmi ľahké, hlavový most je veľmi dobre riešený - netlačí - a náušníky sú veľmi jemné a mäkké.
Majú uzavretý dizajn a celkom dobre izolujú - ako okolitý zvuk, tak aj Vás od ostatných.

Zvuk:
Zvukovo majú vynikajúci bas, skvelo zvládajú úplne najnižšie frekvencie, hlavne sa mi nechcelo veriť, že to neduní - často pri takýchto cenovkách to aj zaduní - tieto nie - majú parádny detail, avšak trošku pokulhávajú v stredoch (je to možné jednoducho fixnúť - pridať v ekvalizéri 1kHz, ubrať 2kHz a pridať 4kHz - parádne sa otvoria, hlasy dostanú lepší priestor a je po probléme)

Balenie:
Kompletné balenie - pôvodný kábel 1,5m + predlžovák a dokonca redukciu z 3,5mm na 6,3mm

Cena: 50€ (pošta v cene pri platbe na účet!)
Pre osobný odber: som z Košíc.

Dodatok k Amazon-u, ak má niekto obavy z reklamácie a podobne
Niet sa čoho obávať, reklamácia nie je nijako odlišná od reklamácie tu, akurát u Amazon-u viete, že si zakladajú na spokojnosti zákazníka, takže vyriešené to bude ešte rýchlejšie ako na SVK :)
Konkrétne - na faktúre je adresa - je to v Luxembursku - Vzhľadom na rozmery balenia a váhu to máte cez našu poštu za 2,80€ (dodanie 4-7 dní) - čo nie je o nič odlišná cena ako bežné poštovné na Slovensku :lol: (tie ceny v EU krajinách sa zlepšili za posledné roky)

-- 6. 10. 2016 18:17 --

Nedoplnil som ešte vek - sú čerstvé - majú tri týždne - fyzicky nový stav. ;)
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 10. 2016 11:13

UP. Predávam aj inde.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 13. 10. 2016 08:54

Upánek!
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 20. 10. 2016 21:03

UP
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 23. 10. 2016 12:04

UP
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 28. 10. 2016 08:49

UP
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 4. 11. 2016 16:25

UP, 45€ s poštou. Peniažky by sa zišli...
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 11. 2016 10:08

Predané inde.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků