Chord Mojo vcetne pouzdra.

Sekce určená k prodeji audio/video techniky a příslušenství

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod VobludaVobluda 21. 5. 2017 20:20

Kupoval jsem jej v lednu, kompletni baleni vcetne pouzdra.
Cena: 10 000 Kc
VobludaVobluda
Junior

Odeslat příspěvekod tethys 23. 5. 2017 09:50

Škoda. Keby sa mi podarilo predať tie moje THX-00 hneď by som to bral
tethys
Junior

Odeslat příspěvekod VobludaVobluda 14. 8. 2017 13:44

Neaktulani.
VobludaVobluda
Junior

Odeslat příspěvekod dropadred 16. 8. 2017 12:48

tethys píše:Škoda. Keby sa mi podarilo predať tie moje THX-00 hneď by som to bral

Nie, to nie je škoda, ak by si to kúpil, tak by si zistil, že ak sa niečo stane, tak nič nespravíš, lebo on ti nedá faktúru, takže aj keby bol kúpený včera, tak je ti to na dve veci.

Mimochodom, toť aj môj prípad, keď som od neho kúpil HD6XX, po dlhšej rozmluve som ho upozornil, že začnem informovať v jeho inzerátoch zaňho, ak to nespraví sám hneď na začiatku.

Referencia na jednu z tém, kde to prvýkrát vybral, pán Občiansky zákonník
viewtopic.php?f=1872&t=1261196 .
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 16. 8. 2017 19:20

Já myslím, že každý svéprávný nakupující si od prodejce zjistí stav, původ, stáří a případnou záruku v PM ještě před uzavřením obchodu. Pokud tedy prodejce neuvádí nepravdivé údaje, netřeba na něj takto upozorňovat. U HD6XX je předem jasné, že pokud by se reklamovalo, posílalo by se to do USA.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 17. 8. 2017 14:54

Nie, neposielalo, môžeš sa na to mrknúť a zistíš, že je na to klasická dvojročná záruka u Sennheiseru.

Rovnako sa bavíme aj o čistom fakte dokázania, kedy bolo čo kúpené, tvrdiť, že je niečo staré nejakú dobu je pekné ale nikde nie je dôkaz, že to tak je a to je ďalší dôvod, prečo faktúry, potvrdenia, bločky sú dôležité - pokojne, nech vyčiarkne údaje (svoje, meno, priezvisko, prípadne ak tam bolo, tak číslo účtu) ale nech ten doklad, to potvrdenie a dôkaz, kedy to bolo kúpené, kedy to predajca tvrdí bolo naozaj pravdivé.

Takže áno, upozorniť na to treba, viem si veľmi dobre predstaviť, že ak niekto od neho niečo kúpi a nedajbože sa s tým niečo stane, tak bude mať...tehlu v ruke a arogantný prístup predajcu. ;-]
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků