Na cem "Hrajete" pri praci na PC

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MartasN 4. 2. 2007 17:34

Preouvam to sem z MM-Forum/Smetiste...tam byl LOCK (Uznavam ze opravneny)

Davejte sem fotografie vasich Mikro-HiFi Systemu,ktere vam dotvareji dokonalou atmosferu pri praci s vasim pocitacem.

Zacnu mikrosystemem Panasonic SA-PM15.
Diky Bi-AMP hraje i pres sve rozmery vyborne a repro maji zvuk jako dvojnasobne velke(sve take hraje ze jsou drevene)
Vez je stara skoro 8-let a hraje stale perfektne bez jedineho problemu.Zvlada i CD-R,bohuzel MP3-WMA ne a taky tuner nema RDS.V te dobe jeste nebyly tyto funkce prakticky vubec rozsirene

Obrázek
Obrázek
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 4. 2. 2007 17:47

No, "MikroHiFi" systém to není, ale občas při práci na NTB poslouchám přes toto: Vincent KHV1, Sennheiser HD600

Obrázek

Většinou však při práci s NTB používám Koss portaPro..

Jinak mě malinko zaskočila poznámka: "Diky Bi-AMP hraje..." Nemáš na mysli BI-WIRE? BI-AMP je zapojení reprosoustav za pomoci dvou zesilovačů, kdy každý budí jeden reproduktor. Respektive to může být jeden zesilovač, ale musí mít dva koncáky. Jinak "nahé" vypadají přitažlivěji. :wink:
Naposledy upravil Jersey II. dne 4. 2. 2007 17:56, celkově upraveno 4
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 4. 2. 2007 17:49

Z nedostatku prostoru používám satality Genius 2.1 - mám je několik let, a jelikož na pc neposlouchám hudbu (na to máme kino harman/kardon, repro Mission) tak mi to stačí, na hraní si obcas beru izolační sluchátka ViC Firth SIH-1 http://muzikant.cz/dj-3/vic-firth-sih1-37381.php
Naposledy upravil oneill_sx1 dne 4. 2. 2007 18:05, celkově upraveno 2
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 4. 2. 2007 18:00

Sluchatka samozrejme pouzivam take(vecer abych nerusil...)konkretne KOSS UR/10 a hraji vytecne.

KOSS UR/10
Obrázek
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MartasN 4. 2. 2007 18:07

Jersey II. píše:Jinak mě malinko zaskočila poznámka: "Diky Bi-AMP hraje..." Nemáš na mysli BI-WIRE? BI-AMP je zapojení reprosoustav za pomoci dvou zesilovačů, kdy každý budí jeden reproduktor. Respektive to může být jeden zesilovač, ale musí mít dva koncáky. Jinak "nahé" vypadají přitažlivěji. :wink:i/quote]


Jasne je to BI-WIRE :wink: ,basova a vyskova slozka je vedena nezavisle zvlast do kazdeho reproduktoru.Spodni basove i vrchni maji samostatny kablik(nevim jak jsem mohl takovou kravinu napsat.... :roll: )
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 5. 2. 2007 15:36

Ja pocuvam na tomto "Mikro-HiFi" :D :
Obrázek Obrázek Obrázek

Sluchatka Porta Pro - na druhom obrazku su zavesene pred stojanom.
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 8. 2. 2007 15:53

Pokud jde o práci jako takovou, tam hraju tak na nervy, ale doma buď poslouchám z REPRO GENIUS Speaker SW-5.1 1000W Subwoofer + 5 sat (celý název bych si nepamatoval, tak opsáno z webu shopu) a nebo mám na uších přehrávač Orava S 256 MP3 player. Moc nestojí, do vlaku ideální. Doma mám počítač a bude notebook :-) Každopádně Makaveli2Pac má vážně zajímavou sestavu
Nanosaurus
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 8. 2. 2007 16:21

Ja mam v praci Genius HT 5.1 drevene ,ale zapojene jen 2.1 a doma mam vez Technics stereo 3 - pasmove repro.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků