Jak pripojit Hifi vez k notebooku s Wifi sitovkou - audio?

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jersey II. 23. 11. 2006 21:12

První odkaz je na vysílač, druhý odkaz je přijímač a třetí odkaz jsou alternativní možnosti přenosu.. Ale mohl bych vědět, proč je tak důležité, aby to bylo bezdrátově? Pokud teda nechcete, aby to poslouchal někdo z Vašich sousedů, jestli je to jen například do druhého pokoje, řešil bych to jednoznačně kabelem, který bude mít jen minimální ztráty. Jinak pokud chcete ten Linksys (nechci vidět cenu) mrknul bych na ebay.

edit.. http://www.amazon.com/Linksys-WMB54G-Wi ... B000E5E6KG
Ale ta cena :-/
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sherman 23. 11. 2006 21:26

Jersey: no az mi sousedi budou odposlouchavat internet, tak mi budou odposlouchavat i audio .... myslim ze WEP nebo PSK by stacit mohlo...

Cena 80 - 100 doraru nebo ojro ( € ) je "prijatelna"
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 23. 11. 2006 21:32

No, lepší by bylo WPA, ale ten Linksys umí jen WEP. Pokud je pro Vás cena přijatelná a koupíte to, tak Vám přeji dobrý zvuk.. Nicméně stále trvám na kabelovém propojení :-D Je ale vidět, že jste se rozhodl.
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gruppe 27. 11. 2006 10:13

V computeru 22/06 ted vysel velice zajimavy set :) Logitech Wirelwss DJ Music System, prijimac+vysilac+dalkove ovladani s displayem...velice luxusni kousek, cena 6 990,-

Uvádí ještě jako konkurenty Pinnacle Soundbridge M1001 4765,- a Pinnacle SoundBridge HomeMusic 2870,-

Jersey: neres proc to chce, ja bych sel taky do jiného resení, ale chápu takové šílence, sám taky občas koupím nějaký ten Hitech ulet co nepotřebuji, ale proste miluju takové hracky :) Za neco se utrácet musí :) O odposlech sousedů bych se nebál, ono každou WiFi lze napíchnout, nezáleží na šifrvání, spíš na tom jak ten ,,hacker,, moc chce znát sousedův obsah:) já snad takové národní tajemství neuchovávám a on snad taky ne aby nás to muselo trápit :)

BT dongy mají dosak ,,až,, 100metrů, já mám s BT MSI Mega Net StarKey (velmi kvalitní kousek dle recenzí) ale problém propojit se z jednoho pokoje do druhého i přes otevřené dveře a vzdálenost 6m. Takže těch 10 leda v otevřeném prostoru a to ,,prý,, má umět až na 100m :( takže BT jako technologie u mě skončila :) Max na data z mobilu :)
kecáním se ještě nikdy nic neudělalo :)
Gruppe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jersey II. 27. 11. 2006 10:34

Máš pravdu, řešit to nebudu. Jen si myslím, že se dají peníze utratit i lépe, například vrazit tyto peníze do lepšího repro, atp.. Ale je jasné, že mně do toho nic není, nicméně si stojím za kabelovým přenosem a říkám, že bezdrátový přenos není pro audio to pravé ořechové. Bluetooth může mít dosah až 45Km, ano vidíte dobře :-) http://www.golias.cz/index.php?modul=mo ... 40df0d4523
zde odstřihnout
Jersey II.
HiFi kuře
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků