Jakou zvukovou kartu pro domaci kino

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MichalK 17. 5. 2005 10:55

Ahoj,

chtel bych nejakou zvukovou katru pro domaci kino. Mam celkem slusnej zesilovac, takze jsem myslel aby mela opticky vystup. Ale moc se v tom nevyznam :-(
Ma te s tim nekdo nejake zkusenosti ?

Michal
MichalK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod psychocircus 22. 6. 2005 15:47

ja doporucuji audigy 2zs, je za rozumne penize a hraje skvele. Mam sice bedny nastrkane primo do ni, ale ma i opt. vystup.
AMD Athlon 64 3200+, 1GB RAM, MSI GF6600GT VIVO, Audigy ZS
psychocircus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t6mas 22. 6. 2005 18:51

tak tak.. Ale teraz je v akcii (aspon u nas na slovensku) SB Audigy 2 Platinum EX.. bral by som seckymi desiatimi, keby som uz nemal SB Audigy 2ZS

http://www2.shark.sk/index.php?ref=JHNp ... tjaWUnOw==)
t6mas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WURMi 22. 6. 2005 23:26

to uz je len vyhra kupovat veci zo Sharku.....
WURMi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 23. 6. 2005 15:31

Treba ja mam SB-Live 5.1 a jsem hodne spokojeny, pokud ale nechces kompromisy a tak ta Audigy2 to jisti.
_DAVE_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stanix 24. 6. 2005 06:10

Nedávno jsem koupil zvukovku Hercules Digifire7.1-absolutní spokojenost,hraje super!(Dříve jsem měl SBLive.) Má optický výstup a dokonce i 2x FireWire,což mi vyhovuje také protože už nemám volné sloty v pc.
Např: http://www.dxt.cz/detail.php?ID=275&amp ... 3f130fcd8a
stanix
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pablitos 24. 6. 2005 06:41

Vlastním Audiotrak Prodigy 192 100% spokojenost, 5.1 Opti a Coax digital out atd: http://www.disk.cz/products/detail.php?id=AATR014
Brácha má M-Audio Revolution 7.1 a je taky spokojenej: http://www.disk.cz/products/detail.php?id=AMID018
Pablitos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enr!qo 24. 6. 2005 07:16

Audigy 1 som mal, ale po roku sa pokazil. Aj majster sa sekne. U kamoša som počul hrať ten hercules digifire 7.1 - a hrala úplne perfektne. Lepší bol zvuk ako na audigy. U audigy sa mi nepáči obsluha reprákov a napr. ako reprodukoval zvuk z DVD filmu. Pri sledovaní filmu lepšie hrá (subjektívny dojem) aj integrovaný SoundStorm od nVidie. Keď kupuješ Creative tak nekupuj to najlacnejšie - po čase to budeš lutovať.
Athlon +1700 /1,4@2,0Ghz/166x12,
Asus A7N8X-E Deluxe,
2x512 DDR 500 A-Data,
160GB Maxtor SATA,
80GB WD PATA,
Sparkle 6600GT 128MB AGP,
"TT" Tsunami + enermax EG425AX Noisetaker,
DVD-RW LG 4120B, CD-RW Teac 540E, 19"lcd vs vp191s,
Benq x730
enr!qo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alano 24. 6. 2005 09:04

to t6mas: Otazocka... kde vidis tu akciu... Lebo ja vobec nikde.. To co je naobrazku je SB Audigy 2 ZS Platinium PRO. Ak by predavali tuto... tak by som ju bral.... odporucana cena okolo 5000 Sk. Ale v nadpise maju SOUND BLASTER AUDIGY 2 PLATINUM EX co je uplne ina karta ako na obrazku.... a jej odporucana cena je 2500 Sk. Takze nevidim v tom ziadnu akciu. A to nehovorim este o ich akciovom letaku. Kde maju : Cenova bomba z 9990Sk na 2549 Sk. Takze vobec neviem zkadial maju tie ceny. Ale asi z brucha. Urcite tam zavolam.
alano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zipiik 24. 6. 2005 09:41

MichalK píše:Ahoj,

chtel bych nejakou zvukovou katru pro domaci kino. Mam celkem slusnej zesilovac, takze jsem myslel aby mela opticky vystup. Ale moc se v tom nevyznam :-(
Ma te s tim nekdo nejake zkusenosti ?

Michal


jestli ma tvuj zesilovac dekoder DD a DTS (aspon podle tveho pozadavku na opticky vystup bych to tipoval), tak na analogove casti zvukarny nezalezi, protoze optikou jde DD/DTS stream, ktery dekoduje zesilovac. pokud nemas dekoder v zesilovaci vyse zmineny Hercules nebo Audigi2 ZS jsou pomerne slusna volba.
zipiik
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků