Drop-outy jen u 1 CD v jednom přehrávači, v jiném hraje OK.

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jiri.filip 31. 1. 2019 20:43

Ahoj,

před časem jsem si koupil originální CD a dostal se k jeho poslechu až po nějaké době. Paragon skončil kdoví kde.

Drobným problémem je, že při přehrávání tohoto CD v před rokem zakoupeném novém discmanu Panasonic je v poslední skladbě na jejím konci výpadek, resp. výpadky signálu. Zkoušel jsem to několikrát a zdá se mi, že ty výpadky, resp. "sekání" nejsou vždy úplně přesně na stejném místě. Celková hrací doba CD je těsně pod 70 min..

Zkusil jsem toto CD přehrát ve stolním CD přehrávači. Tato chyba se ani při opakovaném přehrávání nikdy neobjevila.

Tzn. že chyba by měla být v CD discmanu. Jenže když do něj vložím jakékoliv jiné originální CD, i třeba s ještě delším celkovým hracím časem, podobná chyba se neprojeví.

Jelikož mám na poslouchání málo času, snažím se ji poslouchat hlavně na cestách (tzn. v discmanu). Takže mě mrzí, že právě v něm jsou s tím jedním CD problémy.
V čem může být problém?

Předem díky za radu.
DAP: SONY NW-WM1Z | NW-WM1A | NW-ZX300 | NW-A55
Headphones: Beyerdynamic Avento Wired | T51i | KOSS Porta Pro
IEM: SONY IER-Z1R

Mobile: SONY XPERIA PRO-I | SONY XPERIA 1 V
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 31. 1. 2019 21:41

Blbě se prostě sešla (nejspíš) kombinace ne úplně povedeného výlisku (kvalita na konci, házivost) a ne úplně dobré schopnosti trackingu u discmana.

(Nesleduju to, tak mě překvapuje, že dnes ještě někdo vyrábí discmany a stejně tak, že je někdo ještě kupuje :-))
Bubak_Praha
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků