Přenosný reproduktor do autobusu

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Benda01 18. 1. 2019 17:48

Ahoj, předem se omlouvám jestli jsem nezařadil špatně téma, ale nějak mi to nesedí ani do jedné kategorie. Potřeboval bych poradit s výběrem přenosného reproduktoru, který budu používat zejména na ozvučení kabiny autobusu. Přítelkyně má Lamax Sentinel, který se mi celkem zamlouvá, ale třeba něco bude hrát alespoň o malinko lépe a bude mít lépe řešené ovládání.

Podmínkou je vstup na SD kartu, FM rádio to splňuje hodně těch reproduktorů a fakt se v tom vůbec neorientuji.

Líbí se mi třeba https://www.czc.cz/niceboy-soundmaster- ... 39/produkt ten má víc tlačítek na víc funkcí, na lamaxu má jedno tlačítko dvě funkce mám pocit, to se mi až tak nelíbí. Co by mi třeba usnadnilo práci je LCD displej, kde by se dali ukazovat fm stanice a případně ukládání předvoleb, ale to asi do těch 2 tisíc čekat nemohu, ideální by byl i vstup na flashku, abych nemusel tahat kartu a flashku tam, kde už je rádio.. tak jestli o nějakém víte, tak uvítám radu, asi mám hodně požadavků, ale tak ty základní jsou pouze sd, fm, víc ani tak nepotřebuji, spokojil bych se i s tím lamaxem, ale pokud je někde lepší... díky moc.
Benda01
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků